CS:GO'da Sisten Vurmak Overwatch Ve VAC Yasağı Sebebi Mi?

MerhabalarEfenim

Hectopat
Öncelikle merhabalar.

Dün rehine kurtarma modundaydım ve hangarın demir duvarları mermi geçiriyordu. Ben de sıkayım dedin ve yanlışlıkla bir T'ye HS attım. Sonraki gün de bir sunucuda dust2'de oynuyordum ve B kısmındaki tünel smoke ile kapanmıştı. Ben de Tune'li M4A1-S ile taradım ve 2 vuruşum da adama HS olarak gitti. Sorum şu ki bu iki sebep yuzunden ban yer mıyım? Yersem kac gun icerisinde belli olur? Ve de Overwatch sadece rekabetçi ve yoldaşta geçerli fakat basit eğlencede geçerli değil mi? Lutfen biliyorsanız cevaplayın.

Öncelikle merhabalar.

Dün rehine kurtarma modundaydım ve hangarın demir duvarları mermi geçiriyordu. Ben de sıkayım dedin ve yanlışlıkla bir T'ye HS attım. Sonraki gün de bir sunucuda dust2'de oynuyordum ve B kısmındaki tünel smoke ile kapanmıştı. Ben de Tune'li M4A1-S ile taradım ve 2 vuruşum da adama HS olarak gitti. Sorum şu ki bu iki sebep yuzunden ban yer mıyım? Yersem kac gun icerisinde belli olur? Ve de Overwatch sadece rekabetçi ve yoldaşta geçerli fakat basit eğlencede geçerli değil mi? Lutfen biliyorsanız cevaplayın.
Şans ile hile birbirlerinden çok rahat ayırt edilebilecek iki faktör. Hile kullanmıyorsan rahat ol, kullanıyorsan da olma. Umarım ban yersin hatta.

Şanslı hareketlerin ile hile kullanırken yaptığın vuruşlar, fare hareketlerinle bile anlaşılabilir. Google'ın bot koruma testi recaptcha bile farkedeceksindir ki çoğunlukla tıklamanla açılıyor. Çünkü senin insan olup olmadığını o kareye gelirken yaptığın fare hareketlerinden anlıyor. Birkaç defa arka arkaya captcha'ya takılırsan artık kesin soru soruyor ama çoğunlukla fare hareketlerin ele veriyor insan ya da bot olduğunu. VAC bana gelirsen Valve anti cheat service sadece üçüncü parti hile yazılımı çalıştırdığında banlar diye biliyorum. Yanlışlıkla VAC yeme şansın yok.

Peki basit eglencedeki oyunların overwatch'a düşme şansı var mıdır ? Ve public sunuculardaki maçların da
Hayır, public sunucularda overwatcha düşmezsiniz. Fakat public sunucularda çok fazla report yerseniz son maçlarınız overwatcha düşer ve güven faktörünüz kırmızıya döner.

Yiyebilirsiniz. Overwatchları 12 yaşındaki nova 1 çocuklar yapıyor. Her sis vuruşuna hile hile raporlayın bunu diyorlar.
Overwatchta 1 kişinin kararına göre yargılanmıyor. İlk önce leveli düşük overwatcherlar inceliyor, ardından overwatchta iyi tecrübesi olan kişilere gönderiliyor. Aynı kararlar verilirse XP takviyesi veriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı