CS:GO'da sürekli profesyonel rakip denk geliyor

Alperen1453

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Arkadaşlarla CS:GO oynuyordum ama oynarken arada epey hile denk geliyordu ve benim de hilelere hiç mi hiç tahammülüm yok. Bu sebeple hilecilerden kurtulmak için övgü boost yaparak güvenlik faktörümü yükseltmeye çalıştım. Ne olduysa artık bu işlemden sonra hileciler baya azaldı ama rakipler artık çok profesyoneller ve bizim takımın dengi kesinlikle değiller. Maç demolarını izlediğimde hemen hemen bütün rakiplerin envanterlerinin pahalılığını ve oynayıştaki ustalığını görünce insanın pek hile diyesi gelmiyor. Basbayağı adamlar profesyonel. Her maç 16-4 yenildiğimiz için takımca nova 4 rankından nova 1 rankına düştük. Şu an yeni bir hesap açtım ve rankım tekrar nova 4 ama eski hesabıma çok emek verdiğim için eski hesabımı kurtarmak istiyorum. Değerli CS:GO oyuncuları fikrinize muhtacım, teşekkürler.

Oyunda derecelide bir lige yerleşmeden önce 2 tane üst üste maç kazanınca karşıma benden iyi rakipler geliyordu, acaba senin yaşadığın sorun benim yaşadığım soruna mı benziyor?

Oyunda derecelide bir lige yerleşmeden önce 2 tane üst üste maç kazanınca karşıma benden iyi rakipler geliyordu, acaba senin yaşadığın sorun benim yaşadığım soruna mı benziyor?
810 saatim var ve MM oynuyorum. Şuan hesap nova 1 ve kazandığımız maç yok. Genelde maçlarımız 16-4 yenilerek sonuçlanıyor.

Herkese merhaba. Arkadaşlarla CS:GO oynuyordum ama oynarken arada epey hile denk geliyordu ve benim de hilelere hiç mi hiç tahammülüm yok. Bu sebeple hilecilerden kurtulmak için övgü boost yaparak güvenlik faktörümü yükseltmeye çalıştım. Ne olduysa artık bu işlemden sonra hileciler baya azaldı ama rakipler artık çok profesyoneller ve bizim takımın dengi kesinlikle değiller. Maç demolarını izlediğimde hemen hemen bütün rakiplerin envanterlerinin pahalılığını ve oynayıştaki ustalığını görünce insanın pek hile diyesi gelmiyor. Basbayağı adamlar profesyonel. Her maç 16-4 yenildiğimiz için takımca nova 4 rankından nova 1 rankına düştük. Şu an yeni bir hesap açtım ve rankım tekrar nova 4 ama eski hesabıma çok emek verdiğim için eski hesabımı kurtarmak istiyorum. Değerli CS:GO oyuncuları fikrinize muhtacım, teşekkürler.
Hocam Valve hilecilere hiçbir şey yapmıyor. Ya hile, ya profesyonel oyuncu.

Normalde övgü ve o tür şeylerin değerini pek umursamıyorum ama hilecilerin oyunumu zehir etmesinden bıktım artık.

Bu sorunu sadece oynayarak çözebilirsiniz (gelişerek) ve mutlaka ekibiniz olması lazım.
YouTube'dan profesyonel oyuncuların rehberlerine göz atın.
Tavsiyem woxic ve Xantares'in rehberlerine bakmanız olacak map taktiklerini ezberleyin sprayleri ezberleyin. Smoke, flash, peeklere çalışın dediğim gibi rehberde var bunların hepsi.
Kendinize en iyi gelen sens ve Crosshair'ları deneyin e-sporcuların ayarlarını kullanmak sizi onlar gibi yapmaz.
Ve e-sporcuların maçlarını takip edin (oynayışlarını)
+Aimbotz gibi atölye haritalarında en az 1K adam vurun 800-900ü One tap. 100'ü ise spray olarak vurmanızda fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı