CS:GO'da sürekli hile geliyor

Ben de daha yeni yaptığımı ve yediğim küfürü atayım bari;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam öncelikle bu güven faktörünüz ile alakalı. Biraz dayanırsanız sonraki 10-20 maçta adam akıllı hile gelmez. Benim hesabım seçkin değil ama adam akıllı hile gelmiyor. Siz genelde seçkinlerle girmeye çalışın.

Kafayı yemek üzereyim. CS:GO'da girdiğim 10 rekabetçi maçın 7'sine rahat hile denk geliyor ve hesabım seçkin hesap. Bir ara güya seçkinlere hile denk gelmeyecek dendi ancak bu lanet oyun kazandığı milyon dolarlarla adam gibi bir hile korumasının yerine renk renk skin çıkarıp turnuva düzenliyor. Ben şahsen CS:GO'nun biteceğini düşünenlerden değilim ancak biterse de kendi kuyusunu kendi kazmış olacak gibime geliyor.

Aynı şey benim de bir arkadaşımın başına gelmişti. Bu sorun yüksek ihtimal düşük güven faktöründen kaynaklanıyor. Bunun için Steam'e ticket atmayı deneyebilirsin ancak COVID-19 nedeniyle cevap vermiyorlar. Sorunu düzeltmek için tek yapılacak şey beklemek.

Açıkcası benim güven faktörüm nedenini bilmediğim bir şekilde düşük, bunu arkadaşlarımla rekabetçi maç oynamaya çalışırken öğrenmiştim. Arkadaşlarımda "Turgineer'ın güven faktörü düşük olduğu için 5 kişi girin" gibisinden bir uyarı veriyordu. Buna rağmen sizin dediğiniz kadar hileyle karşılaşmadım, belkide sadece orta seviyedeyim ancak arkadaşlarım yüksek olduğu için uyarı veriyordur.

Eveeet şuanda oyunuma 3 adet mevlana hile geldiği için konsola +left yazıp internette gezerken rank düşüp, maçın bitmesini bekliyorum. Yıllardır oynadığım ve 4k civarı saatim olan bu oyunu an itibariyle bırakma kararı aldım. Özellikle tüm mapları seçmeme rağmen inatla dust2 geliyor ve gelen dust2 mapinde mutlaka 3 maçtan 1i kesin hile çıkıyor. Merak edenler için aşağıya rankımı bırakıyorum ve gitmeden yazımı okuyan türklere bir tavsiye lütfen karşınıza gelen her oyuncuya hile diye ağlamayın çünkü profilim 30 sayfa ailevi fertlerime küfür eden boostla süprem, global ranklara çıkmış, asıl rütbesi nova 2 olan türklerle dolu hoş değil arkadaşlar..

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-26_142912.png
    resim_2021-03-26_142912.png
    903,5 KB · Görüntüleme: 71

Yeni konular

Geri
Yukarı