CS:GO'da sürekli profesyonel rakip denk geliyor

Belli ki sistem övgü boost yaptığım için güven faktörümün karşılığı olarak pro oyuncuları denk getiriyor. Artık bundan sonra güven faktörümü düşürecek adımlar atacağım. Övgü boostu hilecilerden kurtulmak için yapmıştım ama şimdi bir de pro oyuncular çıktı. Şu hilecilerden vallahi billahi bıktım cidden bıktım illalah etim usandım.

Hilelerden bıktıysan FACEIT oyna övgü faktörünü yükseltirsen tabii tecrübeli oyuncular gelir hem onlarla oynamaya devam et kendini geliştirirsin dostum.

Hocam çözümü tekrar eski hale kötü hale getirmek yerini kendini geliştir kendinle denk veya kötü insanlarla oynamak seni geliştirmez arkadaşa demiş sprayleri map peeklerini smok flashları takım oyunu oynamayı vb şeyleri öğren kendini geliştir bir yerden sonra oraya adapte olacaksın.

Hocam çözümü tekrar eski hale kötü hale getirmek yerini kendini geliştir kendinle denk veya kötü insanlarla oynamak seni geliştirmez arkadaşa demiş sprayleri map peeklerini smok flashları takım oyunu oynamayı vb şeyleri öğren kendini geliştir bir yerden sonra oraya adapte olacaksın.
Nadir solo girerim ve o zaman faceıt'den oynuyorum. Ama şimdi sürekli arkadaşlarla girdiğim için mecbur MM den oynuyorum çünkü bizim arkadaşların pc'leri çok kötü ve faceit ac'yi açar açmaz sistemleri kasıyor. Sürekli 16-5 yenilince de kimsenin oynayası kalmıyor. Şuan yeni bir hesap üzerinden oynuyorum. Kendimi geliştirince diğer hesabıma geçerim.

Mm de profesyonel gelmesi imkansız girenlerde eğlencesi yayında falan girer ki FACEIT 10 lvl olmama rağmen profosyonel oyuncu daha geldiğini görmedim ESEA'da gördüm ancak

Mm de profesyonel gelmesi imkansız girenlerde eğlencesi yayında falan girer ki FACEIT 10 lvl olmama rağmen profosyonel oyuncu daha geldiğini görmedim ESEA'da gördüm ancak
Profesyonelden kastım takımıma müteakiben daha iyi takımla eşleşmem. Öyle ki nova 4 idik nova 1'e düşmüştük.

Geri
Yukarı