CS:GO'da uzaktaki düşmanları vurmakta zorlanıyorum

Hocam uzukdaki adama teker teker kafasına yakın ateş etmeye çalışın sürekli tararsaniz hem yerinizi belli edersiniz hem de kill alamassiniz.

Bende 1 tap yapıyorum. Yakındaysa 3'er ya da direkt tarıyorum.

2000 saat oynadin ve aim çalışmaya gerek yok mu diyorsun? Burada saat mı kıyaslayalım. Buyur...

Eki Görüntüle 1725330

Aim çalışmaya devam et dostum. Faydasını göreceksin.

Aynen günde en az 100 kill falan alıyorum. Ve 2017'de Silver 3'ten yüksek olamazdım. Bu sene yeniden başladım ve nova 1 oldum.

2000 saat oynadin ve aim çalışmaya gerek yok mu diyorsun? Burada saat mı kıyaslayalım. Buyur...

Eki Görüntüle 1725330

Aim çalışmaya devam et dostum. Faydasını göreceksin.
En azından hayatımın 2000 saatini daha verimli bir şeye harcadım, demek istediğim şey ardıkırık bir oyun için çalışmanın saçma olduğu ve her şeyin zamanla zaten oturacağı. Helal olsun, ben pişmanım 2000 saatimi yazık ettim. Keşke bu kadar sık oynamasaydım.

Oyundaki çözünürlüğü düşürünce malum bulanık olacak. O yüzden öyle dedim. Ve aim çalışmanın faydasını görüyorum. Ama uzaktaki hedefler beni azıcık zorluyor.

Crosshair'ini küçült bir de kullandığın silah M4 tarzı ise son güncellemede uzak mesafe hasarı düşürdüler bilgin olsun 1 tap yerinede seri 2-3 tap deneyebilirsin. Yüksek çözünürlük alıştıysan değiştirme bence neyle alıştıysan öyle git 1980x1020 oynayan profesyonellerde var ropz ve frozen gibi.

En azından hayatımın 2000 saatini daha verimli bir şeye harcadım, demek istediğim şey ardıkırık bir oyun için çalışmanın saçma olduğu ve her şeyin zamanla zaten oturacağı. Helal olsun, ben pişmanım 2000 saatimi yazık ettim. Keşke bu kadar sık oynamasaydım.

Arkadaşım şu posta cevap yazacak son kişisin gördüğüm kadarıyla. Arkadaşın açtığı topicten daha iyi oynamak istediği belli sorduğu soruyla ilgili cevabın varsa ver yoksa hiç yazma bence.

Son düzenleme:
Dürbünlü tüfek alırsan daha iyi olur hem sprey atabilirsin. Dürbünsüz alırsan sprey işi yaş tek tek sıkman gerekiyor. Adam tavşan gibi bir sağa bir sola kaçarsa daha vurmak daha da zor hale geliyor. 😐

Uzaktakileri vurmanın en etkili yolu Sensivity'i düşürmen, birden düşürmeni tavsiye etmem. Yavaş yavaş düşürürsen hem zorlanmazsin hem çabuk alışırsın.

Uzaktakileri vurmanın en etkili yolu Sensivity'i düşürmen, birden düşürmeni tavsiye etmem. Yavaş yavaş düşürürsen hem zorlanmazsin hem çabuk alışırsın.

Hocam bence az hassiyetde kötü fazlası da kotu tam ortasında kendine uygun Bulman lazim fazla olunca aim kayıyor az olunca da kayan aimi bir daha toplayamassin

Hassasiyeti düşürüyorsun ama ivme olayı var o kurtarıyor seni, kendini alıştırdığın zamanda çok rahat Rank atlarsın ve one tapler atarsin

Öncelikle sayın kardeşim CS:GO bok gibi bir oyun bunu hala aktif olarak oynayan biri olarak söylüyorum yaklaşık 3 çarımla birlikte 6kya yakın saatim var Online olarak FACEIT 10 lvlda kastım zamanında mm rankım supreme bu oyunu iyi oynamak istiyorsan sürekli maç atıp saat kasman lazım CS:GO tamamen tecrübe ve refkleslerden oluşur tecrübe edinmeden hiçbir bok yapamazsın bu oyunda kil almaktan söz etmiyorum oyun kazanmaktan bahsediyorum arkadaşlarında keza aynı şekilde olacak sürekli baika işin yokmuş gibi mm girmen lazım iyi oynamak istiyorsan maç yerine aim trigerda bot vurursan gene bir işe yaramaz CS'yi açtığın gibi bir 10 dk bot vur aim destek maplerinde ki elin açılsın bileklerin doğru orantıda hareket etsin sonra gir maça her maç tecrübe kazansanda kaybetsende atıyorum long koşarken cara hızlı peeklemek gibi ya da sidea bilgi işlem hızın ancak bu şekilde artar ezberlesin oyunu ama bu oyunu oynamaya devam etme bir arkadaş tavsiyesi PUBG oyna başka bir FPS tarzı oyun oyna seni germeyecek takımın yüzünden kaybedip tilt olmıyacağın bir oyun CS:GO takımın yoksa adamı sinir hastası eder.

Geri
Yukarı