CS:GO'da yabancılarla anlaşabiliyor musunuz?

Planet34

Yoctopat
CS:GO'da özellikle yabancılarla aranız nasıl? Anlaşabiliyor musunuz?

Ben 1.5 aydır oynuyorum ve maçlarıma genellikle Ruslar geliyor. Temel oyun bilgileri komutları biliyorum ve çok az ama öz yazıyorum, en azından onları oyunda yönlendirebiliyorum böylelikle.
Bir de arada adamlara aramızı iyi tutmak için AWP'ler atıyorum. Özellikle AWP çok pahalı olduğu için onu atıyorum, adamlar ismimi söyleyerek bir şeyler diyorlar tabii anlamıyorum ama muhtemelen övüyorlardır :D

Çat pat İngilizce bilmek yeterli çoğu zaman. Dediğiniz gibi temel komutlar yeterli olabiliyor maç için ama biraz daha iyi İngilizceniz varsa oyun dışı sohbetlerle oyunu keyiflendirebilirsiniz.

CS:GO'da özellikle yabancılarla aranız nasıl? Anlaşabiliyor musunuz?

Ben 1.5 aydır oynuyorum ve maçlarıma genellikle Ruslar geliyor. Temel oyun bilgileri komutları biliyorum ve çok az ama öz yazıyorum, en azından onları oyunda yönlendirebiliyorum böylelikle.
Bir de arada adamlara aramızı iyi tutmak için AWP'ler atıyorum. Özellikle AWP çok pahalı olduğu için onu atıyorum, adamlar ismimi söyleyerek bir şeyler diyorlar tabii anlamıyorum ama muhtemelen övüyorlardır :D
Awp'mi atıyorsunuz? Hocam siz valorant'dan geçtiniz galiba CS:GO'ya.

Awp'mi atıyorsunuz? Hocam siz valorant'dan geçtiniz galiba CS:GO'ya.
Yok hocam hiç Valorant oynamadım ama neden böyle dediniz merak ettim? AWP aslında iyi kullanıyorum ama oyunda çok değerli ve pahalı silah olduğu için adamlara iyilik yapıyorum bazen işte. Uzun zamandır girmiyorum ama eskiden CS 1.6 oynardım, hiç Valorant oynamadım.

Geri
Yukarı