Rehber CS:GO'da yapılması zor olan başarımlar

VAC korumalı sunucuya girmediğiniz için bu başarım sırasında sıkıntı olmuyor fakat bazı kişiler ban yemişken bazı kişiler uzun süredir oynuyor ve sıkıntı görmüyor. Ben kendimi garantiye aldım tabi isteyen program ile de yapabilir ama tavsiye etmem.
Aynı şekilde 2017 ya da 2018de yapmıştım program ile bütün başarılarım full ve hala ban yemedim 2000+ saatim var csgo da.

Bence en kolayı botlarla oynamak.

Bana kalırsa yapmamak daha iyi âciz durumda göstermemek için kendimizi tabi herkesin kendi seçimi...

Aztec ve Shorttrain görevi için hangi haritaları yüklüyoruz, ben resmi olanları yüklediğimde görev olmuyor.

Aztec ve Shorttrain görevi için hangi haritaları yüklüyoruz, ben resmi olanları yüklediğimde görev olmuyor.
Hocam atölyeden direk oynuyorsanız olmaz steam/csgo/maps/workshop dan hangi hartitanın başarımını istiyorsanız kopyalayıp csgo/maps klasörünün içine atacaksın ardından ''map de_shorttrain demolition'' yazınca göreceksin ki botlarla yıkım maçına giriyorsun silah satın alamayabilirsin maçı tamamen bitirmen önemli, bitirmezsen nişancı başarımını kazanamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…