CS:GO'da yeni ekran kartına geçince Alt Tab hızı düşüşü

• Konuyu başlatan XPLSG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B

XPLSG

Megapat
Makaleler
5
CS:GO'da yeni ekran kartına geçmeden once HD 5670 adlı ekran kartını kullanıyordum, çozünürlüğüm 1024x768'di ve masaüstü çozünürlüğüm de aynıydı. Ve Alt Tab yaptığım anda pencere değişiyordu.
Fakat artık RX 550 kullanıyorum. Fakat artık tam 3 saniyede Alt Tab atıyorum.
(Ayarlarımda hiçbir değişiklik yoktur, ve ekran kartını aldıktan sonra temiz kurulum yaptım)

-High -threads 4 -language english -novid -nojoy -freq 75 -tickrate 128 -D3D9ex +fps_max 0 +fps_max_menu 0 +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_queue_mode 2
kullanıyorum zaten bütün ayarlarımda buydu hala bu.

Aynı zaten.
Buradaki başlatma seçeneklerinin çoğu gereksiz veya çalışmıyor attığım rehbere bakmanı öneririm.

Oyun ve masaüstü çözünürlüğün aynı olması gerek, ayrıca oyun ve masaüstü ekran yenileme hızın aynı olması gerek. Alt Tab sorununun başka bir nedeni yok.

Buradaki başlatma seçeneklerinin çoğu gereksiz veya çalışmıyor attığım rehbere bakmanı öneririm.

Ben ayar değiştirmedim eskileride aynıydı.
Oyun ve masaüstü çözünürlüğün aynı olması gerek, ayrıca oyun ve masaüstü ekran yenileme hızın aynı olması gerek. Alt Tab sorunun başka bir nedeni yok.

Dostum bütün ayarlarım zaten senin anlattığın gibi daha önce de aynısını yapıyordum zaten :)

Geri
Yukarı