CS:GO'daki hileler

Kardeşim onlar iyi oyuncu. Bizim milletimiz vuramadığı adama hile diyor anca. Adam o kadar oynamış ki duvar arkasından vuruyor beni her el. Buna iyi oyunculuk derim.
Anlatamıyorum Anlamakta Zorluk Çekiyorsun Diyecek Birşey Yok.
Aynen hiç hileci yok. Hatta çoğu hileci Türkler ve Ruslar değil.
Hiç Gelmez Diye Bir Söz Çıkmadı Ağzımdan.

Güzel Kardeşim Benim Hiç Gelmez Demiyorum Bak Gelir Elbet Ama Abartıldığı Kadar Değil Demekki Hesabın Fazla Report Yemiş Ne Diyebilirimki

4 senedirmi?
Bende smurf kasiyodum ta ki DMG olana kadar illallah ettirdi 2 ay oldu nerdeyse mevlananın tekini reportladık herif hâlâ ban yemedi. 2 hafta önce de iki maç üst üste mevlana gelince saldım MM girmeyi. (Güven faktörüm iyi bu arada)

Bu hileler sadece size mi denk geliyor anlamıyorum spin bot wh trigger gibi hileleri en son smurf hesaplarimda gördüm ki o hesaplar zaten bedava alınabilen çarlar bunlarda hile gelmesini ben normal karşılıyorum. Main hesabımda 1.5k saatim var rankım lem şu anda en son hile geleli aylar olmuştur.

Legit oynaması bir şey değiştirmez. VAC'ın koruması 3. yazılımdan direkt banlatır. Bunu şöyle anlayabilirsin: Topluluk sunucusuna girince rekabetçi giremiyorsun.
Sana şu videoyu atıyorum, aç izle. (Bir de bu kadar yazım hatası yapma. Mesajı alıntılamak işkence oldu.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğrudur abartılıyor, LEM oyuncusu olarak silver abilerimin hava 360 dönerek vurması ya da inanılmaz üstün ses kasma yetenekleri sayesinde oyunu bıraktım, çok yetenekliler çok, hele ki Rus abiler. Efsanedirler. Gg ez cyla diye imzaları vardır. Ayrıca hile derseniz xaxaxa diye bir şey diyorlar ama anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı