CS:GO'dan çıkan iskelet bıçağı ne yapılır?

Hocam neden risk alayım ki taş atıp kolum mu yoruldu 12 bin alırken? Biraz mantık 2000 daha fazla verecek diye risk almak mantıklı değil. Kaldı ki bıçağın float değeri iyi değil ortalama. Ve az aşınmış. Tüm skin satan sitelere baktım detaylı. 850 dolardan yukarı veren yer yok. Üstteki arkadaş boş atıyor. 14000 fiyat vermiştim ona ben alıcı değilim dedi. Şimdi ben alırdım diyor.

Hocam anlamadım ne riskinden bahsediyorsunuz alacağınız risk diğer bir siteyle eş değer emin ol kriptoyla satmak daha güvenli bile olabilir onu geçtim bedava 2-3bin daha fazla paran olacaktı affedersin ama inadından kelepir fiyata satmışsın bıçağı şimdi kendini tatmin ediyorsun bedava geldi filan diye.

Bir sürü site dolaştım gördüğüm en yüksek fiyat 16.500 kaldı ki bu fiyata kimse almaz. Havadan 12000 neden kötü. Alıcı mısın diye sordum yok dedin şimdi de ben alırdım diyorsunD:

Envanter linki verirsen evine ipotek geleceğini sanan birisin, sence skinlerden veya piyasadan ne kadar anlıyorsun?

12 bin tl bu bıçak için ucuz. Yukarıda yazdım anlamamışsın, tekrar yazayım, böyle saçma fiyata satacağını bilsem ben alırdım.

Aksine ben insanlık ettim sana doğru fiyatını söylemek için bıçağı incelemek istedim. Ama sen tutup dolandırıcı kefesine koydun beni. Peki sonuç ne oldu? İş bilmediğin için 3-4 bin lira ucuza sattın bıçağı.

git skinporta bak en falza ne kadar obıçağın fiyatı.
Bayağı ucuza gitmiş. Geçmiş olsun. Böyle saçma fiyata satacağını bilsem ben alırdım.

Eki Görüntüle 1417964

Bayağı ucuza gitmiş. Geçmiş olsun. Böyle saçma fiyata satacağını bilsem ben alırdım.

Eki Görüntüle 1417964
Araştırsaydın hocam güvenilir bir yer vardır illaki. Acele ettin ama ben seni anlıyorum. Benim de envanterde outsiders altın çıkartma var. Oyundan biri bana 10 kuruşluk bir şey atar mısın diyor bende beni mi dolandırcan falan korkuyorum yani halbuki bir şey olmayacak :D. İnsana ilk defa değerli bir şey çıkınca korkuyor çalınır diye :D.
valla ondan değil de açgözlü olmaya gerek yok. havadan geldi sattım gitti.
Envanter linki verirsen evine ipotek geleceğini sanan birisin, sence skinlerden veya piyasadan ne kadar anlıyorsun?

12 bin tl bu bıçak için ucuz. Yukarıda yazdım anlamamışsın, tekrar yazayım, böyle saçma fiyata satacağını bilsem ben alırdım.

Aksine ben insanlık ettim sana doğru fiyatını söylemek için bıçağı incelemek istedim. Ama sen tutup dolandırıcı kefesine koydun beni. Peki sonuç ne oldu? İş bilmediğin için 3-4 bin lira ucuza sattın

Hocam anlamadım ne riskinden bahsediyorsunuz alacağınız risk diğer bir siteyle eş değer emin ol kriptoyla satmak daha güvenli bile olabilir onu geçtim bedava 2-3bin daha fazla paran olacaktı affedersin ama inadından kelepir fiyata satmışsın bıçağı şimdi kendini tatmin ediyorsun bedava geldi filan diye.
ya ne alakası var hiç pişman da değilim kardeşim ayrıca skin merakım da yok tamamıyla anlık istekle kasa açtım. Üstteki arkadaş tamamıyla kolpacı. 14000 fiyat verdim ben alıcı değilim dedi. Herhalde ona o an yüksek geldi şimdi de düşük sattın diyor. benim kendimi avuttuğum falan yok . ben memnunum. Sana çıkarsa sen bitcoinle ödeme alırsın oldu mu güzel kardeşim?

Kolpacı mı? Ahahaha. Cidden bir insanın bir dediği bir dediğini bu kadar tutmaz. Hala benim alıcı değilim dediğimi papağan gibi tekrar edip duruyorsun. Bana 12kdan satacağını söyledin mi? Yok. O fiyattan satacağını söylesen daha üstüne pazarlıkla 11 küsüre alır, 4 5k kar koyar satardım. Oh ne dolandırdım enayiyi diye de geçinirdim.

İşte bende kabahat. İnsan yerine koyup yardımcı olmaya çalıştım, üstüne de Steamden ekleyip yazdığında yine üslubumu bozmadım sorun yok dedim.

Ama yok işte, deveye diken hesabı.
Screenshot_2022-06-13-11-26-27-53_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg

ya ne alakası var hiç pişman da değilim kardeşim ayrıca skin merakım da yok tamamıyla anlık istekle kasa açtım. Üstteki arkadaş tamamıyla kolpacı. 14000 fiyat verdim ben alıcı değilim dedi. Herhalde ona o an yüksek geldi şimdi de düşük sattın diyor. benim kendimi avuttuğum falan yok . ben memnunum. Sana çıkarsa sen bitcoinle ödeme alırsın oldu mu güzel kardeşim?

Yeni konular

Geri
Yukarı