CS:GO'dan ne kadar kazandınız?

Bir bet sitesinde 70 küsür centi 35 dolar yapmıştım. Onunla steamden oyun almıştım. Onun harici oyundan düşen itemleri satarak da tahmini olarak 200TL den fazla kazanmışımdır.

4 adet cobblestone hatıra kutusu mevcut tanesi 4000₺ 38 adet cologne 2014 sticker kapsül var tanesi 300₺ civarı. 8 adet dreamhack kapsülü tanesi 700-800₺ arası. Bıçak olarak karambit crimsin web ft mevcut. Ayrıca stattrak akredline, st AWP redline, st M4A1s Guardian vs daha birçok item var. 2013 yılından beri oynuyordum. Cobblestone kutuları maçlardan düştü. Diğer itemlerin hepsi takas ile kasıldı. Csgolounge un en sağlam zamanlarında traderdim. Kapsülleri takasladigim zamanlar tanesi 1 dolardı. Kullanmadığım bıçak silah kalmadı M4 howllar hariç.

Siz CS'den ne kadar kazandınız? Ben hiç yatırım yapmadım. Sadece maç sonu düşen itemleri sattım 20-25TL kazandım. 🙂

Abim oyunu bırakmıştı uzun süre önce. Bir bakayım dedim hesaba envanterinde 20 tane eldiven kasası duruyor ve beraberinde bazı değerli kasalarda var. Yarın banı kalkıyor yeni cihaz erişim banı 250-300 TL gelecek oradan.

100-120 arası. Pubg almıştım zamanında 85e. Ekstradan Hellblade ve Ets almıştım. O zamandan beri 3 4 tllik şey daha düşmüştür.
Edit: Bu sadece düşen itemlerden. Kasalardan yaptığım karlar ile 300ü bulur.

Geri
Yukarı