CS:GO'dan sebepsiz yere VAC ban yedim

• Konuyu başlatan ExoJQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaklaşık bir aydır oyuna bile girmememe rağmen VAC ban yedim. Neden olduğunu bilmiyorum. Çoğunuzun inanmayacağını bildiğim halde söylemek isterim ki hile açmadım. Banımı açtırmanın herhangi bir yolu var mı?
Selamlar dostum aynı şekilde benim de başıma geldi Global Hesabima 1 aydır girmeme rağmen ki steam hesabinada girmedim sinav senem diye 4 gün once oynayayim dedim ban yemisim hemde Normal VAC bu iste bi terslik var anlamadim
Yaklaşık bir aydır oyuna bile girmememe rağmen VAC ban yedim. Neden olduğunu bilmiyorum. Çoğunuzun inanmayacağını bildiğim halde söylemek isterim ki hile açmadım. Banımı açtırmanın herhangi bir yolu var mı?

Dostum aynı durum başıma geldi sınav yuzunden 1 aydır CS girmiyordum yani Steam hesabima dahi girmiyordum 4 gün once oynamak istedim ve bir baktim VAC yemisim cok ilginç ticket açtım fakat fayda yok hesabım değerli bir hesapti ranki global ve 800 TL'lik bir envanteri vardı hile acicak olsam nova hesabımda açarım ki zaten hileyle işim olmaz ayda bir oyun oynuyordum

Selamlar dostum aynı şekilde benim de başıma geldi global hesabima 1 aydır girmeme rağmen ki Steam hesabinada girmedim sinav senem diye 4 gün once oynayayim dedim ban yemisim hem de normal VAC bu iste bir terslik var anlamadim.

Dostum aynı durum başıma geldi sınav yuzunden 1 aydır CS girmiyordum yani Steam hesabima dahi girmiyordum 4 gün once oynamak istedim ve bir baktim VAC yemisim cok ilginç ticket açtım fakat fayda yok hesabım değerli bir hesapti ranki global ve 800 TL'lik bir envanteri vardı hile acicak olsam nova hesabımda açarım ki zaten hileyle işim olmaz ayda bir oyun oynuyordum.

Peki hesabın birinde nova diğerinde ise global olmayı nasıl başardın?

Peki hesabın birinde nova diğerinde ise global olmayı nasıl başardın?
Smurf hesap almıştır.
Ben arkadaşıma nasıl iyi bir ders verebilirim ? Benim elimde de onun hesabı var bende ban yedirteyim mi yoksa bırakayım mı ?

Kardeşim dediğim biridir kendisi çok ağır bir şey olmasın.
Bir şey yapmayın, yapmıştır bir hata. Çok üzülmüştür zaten. Eğer kendi hesabında CS:GO varsa ve sizin hesabınızı banlattıysa bilemem.

Valve zaten eğer ban da bir hata var ise kendisi açıyor, ancak Ow mi VAC mı olduğu çok önemli, Türkiye'de bile çok fazla örneği görüldü.
Örneğin Stache adlı YouTuber'in bütün ekibi VAC ban yedi ama sonrasında açıldı, aldığın banın hatalı olduğunu düşünüyorsan ticket atabilirsin, ama açacaklarını hiç sanmıyorum.

Smurf hesap almıştır.

Bir şey yapmayın, yapmıştır bir hata. Çok üzülmüştür zaten. Eğer kendi hesabında CS:GO varsa ve sizin hesabınızı banlattıysa bilemem.

Şimdi anladım olayı... Bende diyorum bu novada neden sisin içinde ya da körken tek atan adamlar var? Smurf derlerdi inanmazdım hep hile zannediyordum.

Kusura bakmayın ama Türkiye'nin yüzde doksanı sebepsiz ban yediğini söylüyor. Yapılan hatayı kabullenmek bu kadar zor olmamalı.

Hile açıp VAC yemeyeni çok gördüm ama sebepsiz yere VAC ban yiyenle hiç karşılaşmadım. Hep belli sebeplerden dolayı oluyor bu durum. Arkadaşınız hile açmış olabilir ama üstteki arkadaşların da yazdığı gibi sanki biraz kurgu katmışsınız içine.

Kardeşim bende 2 yıl önce falan pubg dan sebepsiz yemiştim ve oynamayı bile tam bilmiyordum hile nasıl açayım.Sonra internet kafede oynadığım için yediğimi düşündüm.

Her yıl bazı Tarihlerde VAC dalgası oluyor ve arada hile kullanmayanlarda kaynıyor yarısının banı açılıyor yarısının ne yaparsa yapsın açılmıyor. Bu arada sebepsiz yere VAC yenmez diye bir şey yok. Zamanında ismini duyurmuş bazı oyuncularda VAC yedi ama yanlışlık olduğu anlaşılınca açtılar. Kısaca tavsiyem Steam desteğe yaz sana geri dönüş mesajı olarak "Talebiniz Valve Anti-Cheat ekibine aktarılmıştır" diye bir geri dönüş alırsan banın açılmayacak demektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı