CS:GO'dan sebepsiz yere VAC ban yedim

• Konuyu başlatan ExoJQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim arkadaş sadece skin changer kullandığı için VAC ban yemişti acaba siz de öyle bir program falan kurdunuz mu?
Çünkü VAC sistemi senin oyun dosyalarını inceler ve süpheli dosya arar ve bulursa ban verebilir.

Kimse sebepsiz yere VAC ban cezası alamaz. Büyük ihtimalle bilgisayarında bulunan bir program vb. dosyadan ceza almış olabilirsin. Eğer Steam hesabında aktifsen hesabının çalındığını anlarsın zaten. Sen yine de Valve'a ticket at.

Benim arkadaş sadece skin changer kullandığı için VAC ban yemişti acaba siz de öyle bir program falan kurdunuz mu?
Çünkü VAC sistemi senin oyun dosyalarını inceler ve süpheli dosya arar ve bulursa ban verebilir.

Evet hesabım arkadaşımda da vardı o açmış skin changer benim tek merak ettiğim neden skin changer hile olarak görülüyor? Sonuçta oynayışa bir etkisi olmuyor.

Evet hesabım arkadaşımda da vardı o açmış skin changer benim tek merak ettiğim neden skin changer hile olarak görülüyor? Sonuçta oynayışa bir etkisi olmuyor.

Skin changer oyunun dosyalarını kurcalayıp değiştiğir. VAC hile koruma sistemi bu değişikliği hemen algılar ve hileyi kullanan kimseyi oyundan kalıcı olarak yasaklar.

Bir hileciden daha kurtulduk. Darısı gerisinin başına

Çok nadir bir şekilde Valve yanlışlıkla VAC atıyor. O durumlarda da kendisi geri kaldırıyor. Kendisi kaldırmazsa bir yolu yok.

Neden önce ortalığı birbirine katıp haksız VAC yedim yazıp, sonra hııı arkadaşımda da vardı zaten hesap o skin changer kullanıyordu belki ondandır yazıyorsunuz. Çoğu VAC ban konusunda insanlar böyle yapıyor. Artık yardım etmek bile istemiyorum, kaba bir şekilde direk haksız değildir o yazanları haklı çıkarıyorsunuz sadece. Kalkmaz o VAC ban 3. parti yazılım var kullanmışsınız işte neyin savunması bu. Banı sadece valve serverini hackleyip banka hesabınıza para alınca falan mı yiceğinizi düşünüyorsunuz anlamıyorum ki.

Eğer girmediğine eminsen belki hesbaına başka birisi erişim sağlmıştır. Eğer bunu Valve'a kanıtlarsan açabilirler belki.

Çok önceden hile kullanmış olsan bile banı şimdi yiyebilirsin yani aylar önce hile kullanıp aylar sonra ban yiyebilirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı