CS:GO'dan sürekli 11 gün yasaklama alıyorum

emirxcz

Centipat
Oyun bozanlıktan daha önce raporladnığım için hep ban yedim. İlk zamanlar her zamanki gibi 30 dk 1 saat vs. ban yiyordum sonra emin değilim ama 1 ay boyunca ban yemememe rağmen hala 11 gün ban yiyorum. Bu arada hile falan yok galiba toxsiclikten raporluyolar ama hep 11 gün ban yiyorum. Bıktım Steam Destek'e deyazdım klasik cevaplar oyun içi yardım edemiyoruz falan yardımcı olun.

Siz oyun içerisinde ne yapıyorsunuz da rapor edilip, oyundan atılıyor 11 gün ban yiyorsunuz, nerden bilelim de yardımcı olalım. Ama bir problem var ve sürekli raporlanıyorsunuz. Problemin ne olduğu belli aslında sanki. ;)

Sebebi belli derken hile veya türevi hiç bir kelime imâ etmedim. Siz neden hile olarak imâda bulunduğumu düşündünüz ki? 🤔

Açık konuşayım o halde, problem sizin oyunda ki hal, hareket ve davranışlarınız. Bunlar info vermemeniz, arkadaşlarınıza hasar vermeniz, gibi bir çok sebebi olabilir. Raporlanıyorsanız eğe, neden raporlandığınızı öğrenip, raporlandığınız şeyi yapmamanız lazım yani.

Sebebi belli derken hile veya türevi hiç bir kelime imâ etmedim. Siz neden hile olarak imâda bulunduğumu düşündünüz ki? 🤔

Açık konuşayım o halde, problem sizin oyunda ki hal, hareket ve davranışlarınız. Bunlar info vermemeniz, arkadaşlarınıza hasar vermeniz, gibi bir çok sebebi olabilir. Raporlanıyorsanız eğe, neden raporlandığınızı öğrenip, raporlandığınız şeyi yapmamanız lazım yani
steam destek yardımcı olmuyor hiç

ne bileyim en azından bi şu sebepten raporlandınız veya kontrol edelim flan yok eminim 1 ayda sıfırlanıyor ban süresi ama ben 11 gün yedim 2 dir
Youtube açın ve oynayanları izleyin. Onlar ne yapıyorsa aynısını yapın.
Veyahut bu yöntem ile neden raporlandığınızı anlayacaksınız. >

Toxsic CS:GO oyuncuları nasıl olur diye arama yapın. İzleyin, kendinizin neler yaptığınızı düşüşün, neden raporlandığınızı anlayacaksınız. Sonra bize dua ediceksiniz. 🥳

Oyun bozanlıktan daha önce raporladnığım için hep ban yedim. İlk zamanlar her zamanki gibi 30 dk 1 saat vs. ban yiyordum sonra emin değilim ama 1 ay boyunca ban yemememe rağmen hala 11 gün ban yiyorum. Bu arada hile falan yok galiba toxsiclikten raporluyolar ama hep 11 gün ban yiyorum. Bıktım Steam Destek'e deyazdım klasik cevaplar oyun içi yardım edemiyoruz falan yardımcı olun.
Ban süreleri resetlenmiyor , mesela ilk uyarıda 1 gün ya 2 uyarı 7 gün olduğunda her seferinde 7 gün ban yiyordun... Da kardeş hll olsun o kadar ban nasıl yedin 7 yıllık csgocuyum 30 dkdan fazla ban yemedim

Geri
Yukarı