CS:GO'dan VAC ban yedim

E ben niye ban yedim o zaman? Demek ki şansa yaptığım vuruşlardan.

Oyun içinden mi alınıyor? Atayım.

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Üçüncü kez diyorum “VAC BANDA ASLA MÜFETTİŞLER İZLEMEZ” VAC ban yiyebilmen için her türlü hile kullanmış olmak zorundasın. Tek başka seçenek hile programı vardır ama açmamışsındır.

@Silinen üye Ben sana tecrübelerimi aktarıyorum. Dünya çapında en çok hile açılan oyun CS:GO.
Doğru hileler cidden acayip sıktı. CS:GO oyuncu olarak da şuan baya bir kötü duruma düştü. Ölüm maçında peşpeşe adam vuruyorum, maçtan atmaya çalışıyorlar. :D Valorant desen kitlesi zaten kötü. Hile olarak da yavaştan CS:GO gibi olmaya başladı. Ben de haberim olmadan riot tarafında bilmediğim bir üçüncü parti yazılım bulundurduğum için kalıcı ve 3 aylık cihaz banı yedim. Periyodik olarak incelemelerini talep ettim ancak yapmadılar. :)

Steam destek, bilgisayarınız da hile varsa oda etkilemiş olabilir
Aslında fake hile vardı. Kendim C# ile yazmıştım. O da şunu yapıyordu: Her imleci hareket ettirdiğinizde, bilgisayarda 500 MB'lık bir dosya oluşturuyordu. Öylesine yapmıştım. Kandırmaca hileydi yani. Tabii adı CS:GO hack idi. Bundan dolayı olabilir mi?

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Üçüncü kez diyorum “VAC BANDA ASLA MÜFETTİŞLER İZLEMEZ”
Yahu tamam anladım da ben hile kullanmadım.

Aslında fake hile vardı. Kendim C# ile yazmıştım. O da şunu yapıyordu: Her imleci hareket ettirdiğinizde, bilgisayarda 500 MB'lık bir dosya oluşturuyordu. Öylesine yapmıştım. Kandırmaca hileydi yani. Tabii adı CS:GO hack idi. Bundan dolayı olabilir mi?

Kardeş kusura bakmada çok sallamasyon konuşuyor gibisin. Sen şu maç replay dosyasını at hele bir.

Hocam baklayı çıkarın uzatmayın.

Geri
Yukarı