CS:GO'dan VAC ban yedim

Bu dosyadan ötürü ban yemiş olabilir mi?

Bu dosyanin oyuna bir etkisi oldu mu? Bu sorunun cevabini siz bilebilirsiniz. Müfettisler dosya taramasi yapamiyor. Inceleme gerektirecek kadar raporlandiysaniz o zaman maclarinizi izliyorlar. VAC sistemi ise sunucuya baglandiginiz andan itibaren oyun dosyalarini taramaya basliyor.

Siz oyun yasaklanmasi almissiniz. Yani maciniz izlenmis ve hile yapildigina karar vermisler. Tabii ortada bir hata söz konusu degilse.

Gerçekten hile kullansaydım kullandım derim. 1 kere sisten bala vurdum, birkaç kere de duvar tarayarak.

Geçmiş olsun hocam. Durumu nedir ne değildir bilemeyiz Overwatch tarafını da ben her seferinde yoldaşta imkansız yalan vuruş yapıyorum hiç de böyle yemedim. (Belki takım arkadaşlarınızla yaptınız diyeceğim belli değil)

Kolay gelsin.

Dün CS:GO'da birkaç tane bala vuruş yaptım. Sis içinden headshot falan attım. VAC ban yemişim. Kalkar mı bu ban?

Eki Görüntüle 1542911

Çok şaşkınım.
Bala yaptığınız vuruşlar VAC sebebi değil OW(Overwatch müfettiş gözlenme denetim) sistem üzerinden ban yedirmektedir, hile kullanıp milleti kandırmanızın bir amacı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı