CS:GO'ya başlanır mı?

Yep. Ben keleş diyom alışkanlık :D

Türk Oyuncu ve Rus Oyunculardan korkuyorum genelikle ya mevlana ya aimbot.

Evet hocam çok sıkıntı oluyor. Wallhack olsa en azından biraz kazanma şansınız oluyor fakat mevlana :( imkansız gibi bir şey, bir sefer kazanmıştık mevlana karşısında o da biz 15 olduğumuzda açmıştı şansa vurduk adamı kazandık.

Evet hocam çok sıkıntı oluyor. Wallhack olsa en azından biraz kazanma şansınız oluyor fakat mevlana :( imkansız gibi bir şey, bir sefer kazanmıştık mevlana karşısında o da biz 15 olduğumuzda açmıştı şansa vurduk adamı kazandık.

Hilesindir ama 15. round olunca acan bir hilecisindir.

Bana hileler hani 40 maçta 2 3 kere geliyordur onunda çoğu bu tarz oyunda olacağını düşünüyorum.(hile gelip gelmemesi daha çok senin kastığın güven faktörüne bağlı)

Ben başlanır diyorum kendi fikrim Ruslar denildiği kadar kanser gelmiyor eğer Silver 1 değilsen tabii ki istisnalar olabilir fakat o istisnaları çoğu oyunda görebilirsin.

Yemiyenlerde var yiyenlerde hileye göre değişiyor. Keşke hilelere çözüm bulsada bulmuyor. Hile açıp ban yıyor sonra hesap alıyor.

Katılıyorum. O kadar etkinlikler yapılıyor, daha geçen MAJOR etkinliği yapıldı 2.5M kişi canlı olarak izledi. Bu kadar çok kitlesi olan oyuna halen iyi bir hile koruma sistemi eklenmedi tuhaf.

Geri
Yukarı