CS:GO'ya başlanır mı?

Katılıyorum. O kadar etkinlikler yapılıyor, daha geçen MAJOR etkinliği yapıldı 2.5M kişi canlı olarak izledi. Bu kadar çok kitlesi olan oyuna halen iyi bir hile koruma sistemi eklenmedi tuhaf.

Bilerek getirilmiyor. Banlanıp Prime alıyor oradan para kazanıyor.
CS:GO eskide kaldı be hileler çok arttı.

Oynuyonı fazla hileler bana gelmedi.

Şimdi herkes kanser kitle oynama falan demiş. Fakat benim gözlemlediğim kadarıyla (600+ saat oynadım) şunları söyleyebilirim:
Kanser kitle evet var ama bu biraz da senin derecenle alakalı bir şey. Mesela ben de gümüşken çok fazla troll ve toxic insanlarla oynamak zorunda kalmıştım. Nova 3 ve üstü olduktan sonra toksik kişiler azalmaya başlıyor. Mesela ben keleş 2 rütbesindeyim ve hile, troll, toxic kişiler gelmiyor. Keleş 2 rütbesinde sağlam oyuncular var ve onları hile zannedebilirsin fakat onlar aslında hile değil sadece çok iyi flick shot atabilenler var. Bence CS:GO güzel bir oyun.
Valorant da oynadım ama o pek sarmadı. Tabi illaki CS oyna diye demiyorum. Battlefield da güzel bir oyun mesela. Çoğu oyun gibi CS'yi de arkadaşlarınla oynarsan daha çok zevk alabilirsin diye düşünüyorum. Denemekten zarar gelmez. En azından denemiş olursun ve beğenmezsen de oyunu siler başka oyunlara bakabilirsin.

bence başlamayın. ziyadesi ile hile mevcut ve anlamak gerçekten çok zor olabiliyor. ek olarak, komünitesi de oldukça toksik. özellikle aynı bölgede yer aldığımızdan ötürü genellikle ruslarla eşleşiyoruz. ve inanın ruslar gerçekten çok toksikler. eğer illa cs oynamak istiyorsanız 1.6 oynamanızı öneririm. tüm tr serverları 30+ ve kesinlikle toksiklik küfür argo vs. flame şeyler yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı