CS:GO'ya girdiğimde arkadaşlarıma bildirim spamlanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mert Kes

Decapat
CS:GO girdiğimde arkadaşlarıma "CS:GO oyununa girdi" diye bildirim spamlanıyormuş ve bu durumdan şikayetçiler. Neden olduğunu anlamadım, bazı arkadaşlarımın bildirimleri de bana spamlanıyor. Benim bildirimlerimin onlara gitmemesi için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO girdiğimde arkadaşlarıma " CS:GO oyununa girdi" diye bildirim spamlanıyormuş ve bu durumdan şikayetçiler. Neden olduğunu anlamadım, bazı arkadaşlarımın bildirimleri de bana spamlanıyor. Benim bildirimlerimin onlara gitmemesi için ne yapmalıyım?

Bende de birkaç kere oldu. Ben kendime göre çözdüm. İşim bitene kadar Steam'den bildirimleri kapattım. ( 3 ay önce falan) demekki 3 aydır halen çözülememiş.

CS:GO girdiğimde arkadaşlarıma "CS:GO oyununa girdi" diye bildirim spamlanıyormuş ve bu durumdan şikayetçiler. Neden olduğunu anlamadım, bazı arkadaşlarımın bildirimleri de bana spamlanıyor. Benim bildirimlerimin onlara gitmemesi için ne yapmalıyım?
O sorun çoğu kişide var. Oyunda iken alt+tab'a bas orada karşına bir şey çıkacak tam bilmiyorum isminin yanında ki ok benzeri şeye basıp oradan çevrimdışını seç.

Genelde "Görünmez" olarak oyuna giriş yapıldığında oluyor bu durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı