Çözüldü CS:GO'ya koşma animasyonu mu geldi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Amogaçi

Hectopat
Az önce oyuna girdim ve karakter yürürken ve koşarken silah ileri geri hareket ediyor normalde sadece biraz geriye gidip sabit kalıyordu silahlar. Güncelleme mi geldi bilgisi olan var mı?

cl_bobamt_lat 0.0
cl_bobamt_vert 0
cl_bobcycle 0
cl_bobup 0

Bu dört komutu dener misin?
Evet bu komutlar işe yarıyor ama yanlış anlamadıysam aslında değerler tam olarak sıfır olmaması gerekiyor. Bu komutlardan sonra bu sefer de kollar hiç hareket etmiyor sabit. Koşsan da yürüsen de sabit kalıyor, bu da algıda yanılmaya sebep olabilir. Hareket halinde ateş ederim ve kollarım yüzünden aslında sabit olduğumu zannederim. Acaba tam olarak değerler kaç olmalı.. Dediğim gibi komutlar çalışıyor ama bu sefer kollar tamamen sabit kalıyor.

Evet bu komutlar işe yarıyor ama yanlış anlamadıysam aslında değerler tam olarak sıfır olmaması gerekiyor. Bu komutlardan sonra bu sefer de kollar hiç hareket etmiyor sabit. Koşsan da yürüsen de sabit kalıyor, bu da algıda yanılmaya sebep olabilir. Hareket halinde ateş ederim ve kollarım yüzünden aslında sabit olduğumu zannederim. Acaba tam olarak değerler kaç olmalı.. Dediğim gibi komutlar çalışıyor ama bu sefer kollar tamamen sabit kalıyor.
Keşke sadece benim dediğim komutu yazsaydınız.

Mesajlar CS:GO bilmeyenlerle dolu, mükemmel. Nasıl yapabildiğinizi yazıcaktım ama bulmuşsunuz zaten. Lakin bu ayar rekabetçi bir oyunda dikkatinizi bozabilir. Tavsiye etmiyorum.

Hocam harita adı ne bende de bozuldu.
Viewmodel diye başlıyordu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı