CS:GO'yu 4.3 ekrana ayarlama

LestyFN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir gaming laptop aldım ve CS'yi 4.3 yapmak istiyorum. YouTube'daki videoları izliyorum. Intel'in uygulamasından yapıyorlar ama bende o da olmuyor. Bilgi sahibi birisi yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinde mi yapamıyorsunuz.

Oyunda 4.3 secinde siyah barlar geliyor.

Ekran kartınız nedir? NVIDIA ise;
  • NVIDIA denetim masasını açın.
  • Sol menüde “masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla” seçeneğine tıklayınız.
  • Açılan sekmede “ölçeklendirme modu” başlığı altındaki “tam ekran” seçeneğini seçin.
AMD ise nasıl yapılır bilmiyorum. Eğer Intel be yaptıklarınız işe yaramıyorsa çözümü bilmiyorum maalesef. Daha önce Intel ve NVIDIA ekran kartları ile denediğimde olmuştu belki bir şeyi eksik yapıyor olabilirsiniz.

Ekran kartınız nedir? NVIDIA ise;
  • NVIDIA denetim masasını açın.
  • Sol menüde “masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla” seçeneğine tıklayınız.
  • Açılan sekmede “ölçeklendirme modu” başlığı altındaki “tam ekran” seçeneğini seçin.
AMD ise nasıl yapılır bilmiyorum. Eğer Intel be yaptıklarınız işe yaramıyorsa çözümü bilmiyorum maalesef. Daha önce Intel ve NVIDIA ekran kartları ile denediğimde olmuştu belki bir şeyi eksik yapıyor olabilirsiniz.
Ekran kartı NVIDIA da sekmede dedikleriniz yok.

Dosya Ekleri

• NVIDIA Control Panel 10.09.2023 22_40_33.png
    NVIDIA Control Panel 10.09.2023 22_40_33.png
    176,6 KB · Görüntüleme: 9
Ekran kartı NVIDIA da sekmede dedikleriniz yok.

Hocam laptop olduğunu şimdi fark ettim. Bazı laptoplar tasarruf için Intel Graphics'i kullanıyor harici monitör bağladığınızda NVIDIA ayarlarını tam göreceksiniz. Gelelim asıl mevzumuza. Siz ayarları yaptım olmadı demiştiniz Intel grafik ayarlarında ne yaptığınızı belirtebilir misiniz? Driverların güncel olduğunu varsayıyorum.

Hocam laptop olduğunu şimdi fark ettim. Bazı laptoplar tasarruf için Intel Graphics'i kullanıyor harici monitör bağladığınızda NVIDIA ayarlarını tam göreceksiniz. Gelelim asıl mevzumuza. Siz ayarları yaptım olmadı demiştiniz Intel grafik ayarlarında ne yaptığınızı belirtebilir misiniz? Driverların güncel olduğunu varsayıyorum.
Hocam tabi ki güncelleştirmeleri yaptım. Bazı videolara göz attım İntel Grafik Kontrol Merkezine giriyor ve ekran sekmesine tıklayıp ölçeklendirme kısmını uzatılmış yapıyor. Bende ise onların hiçbiri çıkmıyor sorunum bu. Linki bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı