Çözüldü CS:GO'yu açınca mikrofon seviyesi 100 oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FuryMind

Centipat
Olay bu arkadaşlar CS:GO'yu normal açıyorum ve mikrofonumun ses seviyesi otomatik olarak 100 oluyor. Normalde 70'te kullanıyorum. Son 2-3 gündür böyle bir problem oluyor. Ne önerirsiniz?

Çözüm
Bu videoda nasıl çözüleceği anlatılıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS'nin içinden mikrofonun ses düzeyini düşür.

Dostum oyunu kapatıp açtıktan sonra yine aynı şey olacak ki konu CS'de değil discorddakilerin öyle duyması birden 100 oluyor mikrofon her CS'yi açıp kapadığımda ayarlamak zorunda kalıyorum
Kullandığın cfgnin içinde VOICE_MIXER_VOLUME ayarından kaynaklanıyor.

Anlatabilir misiniz nasıl düzelteceğimi.

Dostum oyunu kapatıp açtıktan sonra yine aynı şey olacak ki konu CS'de değil discorddakilerin öyle duyması birden 100 oluyor mikrofon her CS'yi açıp kapadığımda ayarlamak zorunda kalıyorum.

Anlatabilir misiniz nasıl düzelteceğimi.

Açıp kapatmana gerek yok ses kayıt mikrofon çift tıkla orada ses düzeyi var oradan 70 yapabilirsin.

Açıp kapatmana gerek yok ses kayıt mikrofon çift tıkla orada ses düzeyi var oradan 70 yapabilirsin.

Dostum sıkıntı da o zaten. Bunu her CS'ye girip çıktığımda yapıyorum. Mesela oyun girdik arkadaşlarla diyelim, çıktık tamam, ertesi gün bir daha gireceğim veya 10 dk sonra kapatıp açacağım yine 100 oluyor. Benim yine Alt Tab atıp ses ayarlarını açıp ses Denetim Masası'na girip mikrofonu seçip düzeylere girip 100'ü 70'e çekmem gerekiyor. Saçmalıktan başka bir şey değil.

Bu videoda nasıl çözüleceği anlatılıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunumu çözmedi maalesef.

Dostum sıkıntı da o zaten bunu her CS'ye girip çıktığımda yapıyorum mesela oyun girdik arkadaşlarla diyelim çıktık okey ertesi gün bir daha gireceğim veya 10 dk sonra kapatıp açacağım yine 100 oluyor benim yine Alt Tab atıp ses ayarlarını açıp ses Denetim Masası'na girip mikrofonu seçip düzeylere girip 100'ü 70'e çekmem gerekiyor saçmalıktan başka bir şey değil.

Sorunumu çözmedi maalesef.

Sorunum çözüldü. Anlattıklarını yanlış girmişim adamın ama sorunum çözüldü. Lakin şöyle bir şey var, 2 hesabım var 2'sinde de aynı kodu girmem gerekiyor. 1'ine girip o hesaptan çıkıp diğer hesaptan CS'ye girince Mic 100 oluyor yine fakat bir kez daha girerseniz sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı