CS:GO'yu çok oynadıkça kötüleşmek

Mg adam nasıl esporcu olacak bilmiyorum ama. Mentaliniz kırılmış belli. 1-2 gün değil 1hafta civarı bırakın oynu. Başka oyunlar veya kafanızı rahatlatın. En kolay aktivite kitap okumaktır. Sonra tekrar başlarsınız.

Hocam öyle kolay olacak bir şey değil. Kafadan 3-4 seneyi çıkardım zaten bu iş için. Çok emek harcamam lazım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Hocam öyle kolay olacak bir şey değil. Kafadan 3-4 seneyi çıkardım zaten bu iş için. Çok emek harcamam lazım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Olmanız çok zor. Çok refleks ve bilek isteyen bir oyun. Bence onun yerine gidşn ders çalılşım en azından McDonald's çalışanı olmak yerine en kötü memur olur orta halli geçiniz gidersiniz.

Olmanız çok zor. Çok refleks ve bilek isteyen bir oyun. Bence onun yerine gidşn ders çalılşım en azından McDonald's çalışanı olmak yerine en kötü memur olur orta halli geçiniz gidersiniz.

Şu anda zaten üniversite okuyorum. Üniversiteyi bitirene kadar bir şeyler gelişti gelişti. Zaten gelişmezsse okuduğum alana yöneleceğim o yüzden sorun yok.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum sanırsam bu kendine güven ile alakalı. Oyunu iyi oynayamıyorken çok dikkatli olmak gerekiyor. İyi oynadıkça zaten görürüm ya da zaten iyi spray atarım diyorsun ama öyle olmuyor.

Hocam ben +2000 saat supreme biriyim ve sana verebileceğim en büyük tavsiye yüzlerce saat aim ya da movment kasmak yerine oyunu mantıklı oynamayı ve beynini kullanmayı öğrenmelisin.Artık oyunu ayda yılda bir oynuyorum maçlara da ısınmadan giriyorum le,lem maçlarında 35-40 kill arası rahat topluyorum emin ol tek sebebi oyunu okuyabilmek.Herkese one tap atınca global olmayacaksın.

Hocam ben +2000 saat supreme biriyim ve sana verebileceğim en büyük tavsiye yüzlerce saat aim ya da movment kasmak yerine oyunu mantıklı oynamayı ve beynini kullanmayı öğrenmelisin. Artık oyunu ayda yılda bir oynuyorum maçlara da ısınmadan giriyorum le, lem maçlarında 35-40 kill arası rahat topluyorum emin ol tek sebebi oyunu okuyabilmek. Herkese One tap atınca global olmayacaksın.

Ben de bundan sonra öyle yapacağım. O kadar aim kasmak yerine 1 smoke taktiği bile öğrensem daha yararlı oluyor
Uzun saatler PC başında durunca beyin yavaşlıyor refleksler zayıflıyor.
Demekki öyle oluyormuş biraz geç farkettim bunu.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum sanırsam bu kendine güven ile alakalı. Oyunu iyi oynayamıyorken çok dikkatli olmak gerekiyor. İyi oynadıkça zaten görürüm ya da zaten iyi spray atarım diyorsun ama öyle olmuyor.

İşte iyi oynayamıyorken otomatikman dikkat de edemiyorum sıkıntım o zaten çok sinirim bozuluyor böyle olunca.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı