CS:GO'yu iyi oynayıp Valorant'ı kötü oynamak

Forumcax

Hectopat
Yaşadığım durumdur. CS GO'da LEM rütbesinde uzunca oynamama rağmen Valorant'da altın liginden çıkamıyorum. Sebebini bilmiyorum ama tavsiyesi olan var ise konu altında yazarsa memnun olurum.

Zcherby

Centipat
Makaleler
1
Kitap okumayı ihmal etmeyin bırakın Valorant'ı durum vahim.

emrexterial

Decipat
Yer
On the PC
Yaşadığım durumdur. CS GO'da Lem rütbesinde uzunca oynamama rağmen Valorant'da altın liginden çıkamıyorum. Sebebini bilmiyorum ama tavsiyesi olan var ise konu altında yazarsa memnun olurum.
Valorant çok çizgi film ve sprey kalitesi olmayan bir oyun, CS:GO ile Valorant oynanışları çok farklı o yüzden bu gayet normal bir durum.

FurSam

Picopat
Valorant'ta sadece aim ve sprey değil karakter yetenekleri de çok önemli.

Eskilerdenn

Picopat
CS'deki fare ayarı Valorant ile aynı değil. Valorant'ta ivme yok ondan CS'ye ilk başlamış gibi düşün yani.

CS:GO saf bilek oyunu iken Valorant'ta skillerle iyi aimin olmasa bile adam öldürebiliyorsun. Bende de aynı şekilde CS'de aimim çok iyiyken Valorant'ta Gold ELO'dan çıkamadım.
Valorant'ta koşarken adam vurma gibi saçma mekanikler var ve spray mekaniği kötü.

kiremithuseyin

Picopat
Arkadaşım CS'de ayıptır söylemesi elime veriyor.
Valorant'a gelince bir kere bile vuramıyor beni. :D
Hocam sorun sizde değil sorun CS oynayan herkes de bence. :D

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
4
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Sebebi Valorant'ta sadece aim yeteneğinize güvenmenizin imkansız olması. Yetenekleri ve karakterlerin özelliklerini de efektif kullanmalısınız.

ItsAllGoodman

Centipat
Valorant: Koşarak headshotlar, eli parkinson gibi titreyen adamdan ilk mermide headshot yemeler vs.
CS:GO: Yeteneği olanın vurduğu, şans faktörünün çok çok düşük olduğu, en önemlisi KİMSENİN yürürken headshot atamadığı, daha old bir kitlenin oynadığı bir oyundur.

keremkoc060

Picopat
Yer
Müslüm Baba İle Feat Atıyor
Hocam, aynı sorunu ben de yaşadım, 1 hafta sonra çözümü buldum. Taktik yapmayın. Spray atmayın, arada shift basın. Çoğu kişi ses kasmıyor bile. Eko da yapmayın. CS'de bunlar önemli olup yapılması gerekse de Valorant'ta yapmadan daha iyi oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Yukarı