CS:GO'yu nasıl öğrenebilirim?

Daha fazla  
4 yıldır LOL oynuyorum. Oyundaki gelişmeleri, turnuvaları, e-sporunu takip ediyorum. Ama ne yalan söyleyeyim, oynamaktan biraz sıkıldım. Zamanında indirimde CS:GO almıştım. Karantina boşluğunda başlamaya karar verdim. Oyunu nasıl öğrenirim, nasıl kendimi geliştiririm, yeni gelen özellikleri nereden takip edebilirim? E-sporu var diye biliyorum, nereden takip edebilirim ve maçları izleyebilirim? Oyuna başlamak için geç diyebilirsiniz, sadece zevk almak ve vakit geçirmek istiyorum. İyi bir rankım olsun gibi bir düşüncem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece CS için değil, tüm oyunları oynayarak öğrenebilirsiniz. Başka da bir yol maalesef yok. İyi rank peşinde değilseniz, açın oyunu ve çatışmaya alın :) Zamanla iyi bir oyuncu olabilirsiniz

FPS oyunlarına direkt geçtiğinde biraz zorlanırsın ama pratik yapar zamanla alışırsın farkına bile varmazsın. CS:GO oynamak istiyorsan pratik için aim haritaları var oralarda aimini geliştirebilirsin ve iyi ses kasman gerekiyor hızlı refleks verebilmek için.

Başlarken mouse hızın çok önemli. Profesyonel oyuncuları izle ve kendi mouse hızını yani Sensitivity hızını seç. Kendi config ayarlarını kendin oluştur. Ve başlarken 1280x960 4.3 En düşük ayarlar, MSAA yüksek olması lazım böyle ayarla. Aim map çalış. Ve iyi bir takım bul.

4 yıldır LOL oynuyorum. Oyundaki gelişmeleri, turnuvaları, e-sporunu takip ediyorum. Ama ne yalan söyleyeyim, oynamaktan biraz sıkıldım. Zamanında indirimde CS:GO almıştım. Karantina boşluğunda başlamaya karar verdim. Oyunu nasıl öğrenirim, nasıl kendimi geliştiririm, yeni gelen özellikleri nereden takip edebilirim? E-sporu var diye biliyorum, nereden takip edebilirim ve maçları izleyebilirim? Oyuna başlamak için geç diyebilirsiniz, sadece zevk almak ve vakit geçirmek istiyorum. İyi bir rankım olsun gibi bir düşüncem yok.
Twitch'de canlı yayınları izleyerek öğrenebilirsin. Hemen rekabetçi değil. Normal oyunlar oyna haritayı iyice bir öğren. Oyun zor değil bildiğimiz silahı alıyorsun adamları vuruyorsun. Oynadıkça öğrenirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı