CS:GO'yu nasıl öğrenebilirim?

Oyunun eşleştirme sistemi bana mı dengesiz geldi yoksa çok mu berbatım anlamadım. Oyunuma bazı adamlar geliyor, görüş alanına girdiğim anda AWP ile alıyor beni. Yeni oyuncuların bu kadar hızlı davranabileceğini sanmıyorum.

Size tavsiyem CS:GO gibi oyunları oynamayın, hileciler sizi sinir edip kafayı yersiniz :D.

Oyunun eşleştirme sistemi bana mı dengesiz geldi yoksa çok mu berbatım anlamadım. Oyunuma bazı adamlar geliyor, görüş alanına girdiğim anda AWP ile alıyor beni. Yeni oyuncuların bu kadar hızlı davranabileceğini sanmıyorum.
Smurf hesap olabilir internetten haritaları ve taktiklerini öğrenmelisin aynı loldeki gibi awpyi counterlayabilirsin sis bombası taktiklerini öğrenmeni öneririm.

Bol bol aimbot oyna atölye haritalarında 200-250 bot vur Steam Workshop :: Aim Botz - Training sonra rekabetçi maçına gir nova 3-4 rankına kadar bu şekilde oynayabilirsin daha sonra deatmatch oynamaya başla en azından 15-20 dk oyna deatmatch, oyun ayarlarını zamanla keşfettikten Master guardian 2 falan olduğun zaman Faceit'te oyna çünkü rekabetçideki ruslara dayanamazsın o saatten sonra.
HLTV.org - The home of competitive Counter-Strike bu siteden csgonun esporunu,takımları,oyuncuları,haberleri vs. herşeyi takip edebilirsin

Rate ayarlarını yaptıktan sonra ölüm maçına gireceksin. Topluluk sunucularından iyi bir ffa serverı bulursan cok iyi olur senin için ama bu da gercekten cok zor. Ölüm maçında ak, M4 ve awp oynayacaksın diğer yandan da Twitch'den iyi oyuncuları izleyeceksin nasıl flash atıyorlar awp ye karsı rifle ile nasıl peek yapıyorlar mutlaka aklında bir şeyler kalır zaten ve son olarak da arkadaslarınla oynarsan hem keyif alır hem de iyi oynarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı