CS:GO'yu özleyen bir tek ben miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam spray haritasında ki mekaniksel değişiklik, oyuncuların hele ki uzun saatleri olan aşina oyuncuların çok kısa zamanlarda ezberleyeceği türden. Yani oyunun diğer kısımlarına nazaran bu mekaniğinde devrimsel bir değişim falan göremiyoruz, bu baya Süreyya hanımın muhteşem değişimi yani. Ha şu var: Böylesine rekabetçi fps oyunlarına yapılan ufak değişiklikler örneğin bu video, profesyonel maçlarda yada spesifik anlarda oyunun kaderini tamamen değiştirebilir bunu kabul ediyorum. Ama bu değişiklik CS2'nin hanesine ne negatif nede pozitif olarak yazılır çünkü oyuncular artık gerçekten köklü bir değişiklik istedi VALVE'de onu verdi ve bana kalırsa o köklü değişimin içerisinde Recoil yok.

Hocam spray haritasında ki mekaniksel değişiklik, oyuncuların hele ki uzun saatleri olan aşina oyuncuların çok kısa zamanlarda ezberleyeceği türden. Yani oyunun diğer kısımlarına nazaran bu mekaniğinde devrimsel bir değişim falan göremiyoruz, bu baya Süreyya hanımın muhteşem değişimi yani. Ha şu var: Böylesine rekabetçi fps oyunlarına yapılan ufak değişiklikler örneğin bu video, profesyonel maçlarda yada spesifik anlarda oyunun kaderini tamamen değiştirebilir bunu kabul ediyorum. Ama bu değişiklik CS2'nin hanesine ne negatif nede pozitif olarak yazılır çünkü oyuncular artık gerçekten köklü bir değişiklik istedi VALVE'de onu verdi ve bana kalırsa o köklü değişimin içerisinde Recoil yok.
Alıştım bende 4 ay oynamayacağım sonra daha iyi hale gelmiş mi diye bakacağım.

Hocam spray haritasında ki mekaniksel değişiklik, oyuncuların hele ki uzun saatleri olan aşina oyuncuların çok kısa zamanlarda ezberleyeceği türden. Yani oyunun diğer kısımlarına nazaran bu mekaniğinde devrimsel bir değişim falan göremiyoruz, bu bayağı süreyya hanımın muhteşem değişimi yani. Ha şu var: Böylesine rekabetçi FPS oyunlarına yapılan ufak değişiklikler örneğin bu video, profesyonel maçlarda ya da spesifik anlarda oyunun kaderini tamamen değiştirebilir bunu kabul ediyorum. Ama bu değişiklik CS2'nin hanesine ne negatif ne de pozitif olarak yazılır çünkü oyuncular artık gerçekten köklü bir değişiklik istedi Valve'de onu verdi ve bana kalırsa o köklü değişimin içerisinde recoil yok.

Ben sanırım grafiklere alışamadım bir de AWP kontrollerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı