CS:GO'yu özleyen bir tek ben miyim?

Bilmiyorum CS2 benlik değil tam her şey değişmiş, o eski güzel mekanikler gitmiş yeni saçma sapan mekanikler gelmiş o güzel grafikler gitmiş saçma sapan grafikler gelmiş yerine. Açıkca ben çok beğenemedim CS2'yi olmamış sanki.

Ben tek mermi izi muhabbetini sevmedim. AWP kullanırken dikkatimi dağıtıyor.

CS2 betadayken birkaç hafta oynayıp CS:GO'ya tekrar dönünce sanki sırtımda bir buzdolabı varmış da ben o buzdolabından kurtulmuşum gibi hissetmiştim.

EOfunnJWAAQM8Ze.jpg

Mekanikten kastınız silah kontrolleri vb. ise o konuda hiç bir farklılık yok, fakat sis bombalarının çevreye duyarlı olması, arayüze getirilen ufak güncellemeler, maç sürelerinin kısaltılması, silahların geri satılabiliyor olması vb. bunların hepsi oyunun genel momentını etkileyecek şeyler. Şahsen CS2 geç bile kaldı bence ama VALVE'yi biliyoruz canı isterse oyun çıkarır ve aceleye gelmez, CS:GO ilk çıktığı zamanlar hiç bir şeye benzemiyordu çok basit bir oyun gibi gözüküyordu (beta sürecini kastediyorum) ama zamanla üstüne koyularak çok büyük bir rekabetçi fps oyunu yaptılar yani, demem o ki; CS2'ye zaman verin emin olun CS:GO'dan daha çok seveceksiniz.

Mekanikten kastınız silah kontrolleri vb. ise o konuda hiç bir farklılık yok, fakat sis bombalarının çevreye duyarlı olması, arayüze getirilen ufak güncellemeler, maç sürelerinin kısaltılması, silahların geri satılabiliyor olması vb. bunların hepsi oyunun genel momentını etkileyecek şeyler. Şahsen CS2 geç bile kaldı bence ama VALVE'yi biliyoruz canı isterse oyun çıkarır ve aceleye gelmez, CS:GO ilk çıktığı zamanlar hiç bir şeye benzemiyordu çok basit bir oyun gibi gözüküyordu (beta sürecini kastediyorum) ama zamanla üstüne koyularak çok büyük bir rekabetçi fps oyunu yaptılar yani, demem o ki; CS2'ye zaman verin emin olun CS:GO'dan daha çok seveceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı