CS güven sektörü nasıl yükselir?

Hocam sektör değil faktör. Steam hesabınızda guard yoksa koyun. Pazardan alışveriş yapın. Övgü almaya çalışın. Ve arkadaşın dediğini deneyebilirsiniz 1 hafta hiç açmayın oyunu.
CS topluluğunun uydurmasından ortaya çıkan övgü konusunu bir kenara bırakın gösterişten başka hiçbir işe yaradığı yok. Arkadaşımızın dediği yanlıştır oyunu açıp performans göstermediği taktirde güven faktörü daha çok düşecek.

CS topluluğunun uydurmasından ortaya çıkan övgü konusunu bir kenara bırakın gösterişten başka hiçbir işe yaradığı yok. Arkadaşımızın dediği yanlıştır oyunu açıp performans göstermediği taktirde güven faktörü daha çok düşecek.

Hocam gram bilgin yok kendi Silver smurfumde maça girip 60 vurup fantezi yapıyordum adamlara da güven faktörüm düşüyordu. Uyarı veren güven faktörü 1-2 hafta o hesaba girmediğim zaman normale dönüyordu ayy laf anlatılmaz bildiğinizi yapın.

Solo girip report yedikten veya toxiclik yaptıktan sonra gene bir anlamı yok oyunda 14 bin saatim var bana öğretiyorsunuz

Eki Görüntüle 2166356

Bu eski bu arada CS2'ye dönüşmediği zamandan CS2 geldiğinden beri rank kasmıyorum.
Solo girip niye griefing yapsın ki? Oyuncunun zaten faktörü düşük oyunbozanlık yapmamaya dikkat edecektir. Sana bir şey öğretmiyorum sadece yanılmışsın.

Maça solo gir bir de girdiğin maçtaki kişilerden övgü iste yavaş yavaş düzelir.
Övgü konusuna kadar haklıydın.

Hocam gram bilgin yok kendi Silver smurfumde maça girip 60 vurup fantezi yapıyordum adamlara da güven faktörüm düşüyordu. Uyarı veren güven faktörü 1-2 hafta o hesaba girmediğim zaman normale dönüyordu ayy laf anlatılmaz bildiğinizi yapın.
Ne anlatıyorsun sen? 1 veya 2 hafta sürecinde faktör yenilenip yeşile dönmez.

Bilmiyorum ben maça solo girip her maç övgü istiyordum düzelmişti güven faktörüm.
Bakın faktörün övgü ile hiçbir bağı yok sende topluluğun söylentileri ile alışkın hale gelmiş olabilirsin. Övgü işe yarasaydı oyuncular topluluk sunucusunda buluşup birbirlerine övgü isteklerinde bulunurdu ki bu dediğimi yapan illaki vardı ama nafile.

Valvaye mail attım düzelme gördüm sorunumu anlattım düzeldi düşük olan arkadaşlarda mail atabilir.

Geri
Yukarı