CS kasası ne kadara satılmalı?

O zaman yatırmaktan başka çareniz yok Steam'ın böyle gizli politikaları olduğunu bilmiyordum. Bir de şu an CS2'de Prime'ınız var mı onu kontrol edin her hafta kutu düşürüp satabilirsiniz ister oyun ister üst üste birikip %25 %30 indirimle forumda satabilirsiniz.

CS Prime'im yok. Oyunu oynamiyorum cunku, hiç para yatirmadim oyuna. 1 yil once eglencesine giriyordum E7500, GT430 ile o zamanlardan birikmis kasalar.

20 TL yeter mi yatirmak icin? Yoksa Steam kod harici Steam'in kendisinden 40 TL'ye mi almak lazim?

CS Prime'im yok. Oyunu oynamiyorum cunku, hiç para yatirmadim oyuna. 1 yil once eglencesine giriyordum E7500, GT430 ile o zamanlardan birikmis kasalar.

20 TL yeter mi yatirmak icin? Yoksa Steam kod harici Steam'in kendisinden 40 TL'ye mi almak lazim?

Hocam araştırdımda şu an sizin bir kısıtlamanız var mı yani hesap level'ınız falan var mı ona göre belirteyim yatırıp yatırmayacağınızı çünkü başlangıçta yatırılan 5 dolar kısıtlaması harici herhangi bir kısıtlama olmaması lazım.

Hocam araştırdımda şu an sizin bir kısıtlamanız var mı yani hesap level'ınız falan var mı ona göre belirteyim yatırıp yatırmayacağınızı çünkü başlangıçta yatırılan 5 dolar kısıtlaması harici herhangi bir kısıtlama olmaması lazım.

Steam'e para yatirdim. Fall Guys falan aldim zamaninda. CoD aldim. 5 dolari gecmistir. Bana diyor ki, 1 yıldır para yatirmadin para yatir ve Steam Guard AC diyor.

Levelim var ama 10 level altiydi sanirsam.

Steam'e para yatirdim. Fall Guys falan aldim zamaninda. CoD aldim. 5 dolari gecmistir. Bana diyor ki, 1 yıldır para yatirmadin para yatir ve Steam Guard AC diyor.

Levelim var ama 10 level altiydi sanirsam.

Level'in 1 veya 2 olsa bile kısıtlamanız kalkmış demektir o konuda sıkıntı yok ama sadece para yatır gibi ibare varsa 20 TL de yeterli olur gibi.

Guard açtıktan sonra pazarda işlem yapmanız için 1 hafta bekletecektir.

Steam Guard acikken de para yatirmami soyluyordu.

Guard actiktan sonra mi para yatirayim yoksa 1 hafta gectikten sonra mi? Fark ediyor mu?

Hesaba daha önce hiç para yatırmadıysanız en az 5 dolarlık para yatırmanız gerekiyor hocam.

Fall Guys 2021 yilinda 30 TL idi. CoD 2009 ise 50TL falandi. Bir de Fall Guys kostum aldim 10-20 TL. Bir de CS skin aldim. Yani 2021-2022 5 dolar gecmesi lazim, degil mi? Benim zaten pazarim acilmisti ve satiyordum ama 1 yıldır para yatirmiyorum diye yatirmami istiyor ama ne kadar yatiracagimi soylemiyor!

Geri
Yukarı