CS Prime alınır mı?

Hocam nasıl düşüyor mesela ben AFK bıraksam maça girip düşüyor mu yine de? Ortalama kaç saatte düşer 1 kasa? Bir de arkadaşım 50-60 TL düşüyor genelde dedi.

Yani aslında kasa düşürmek için oynama. Rank kasarken arada çerez gibi geliyor. İyi oynarsan gelme olasılığı artar. AFK bırakmayın ban atıyorlar diye biliyorum. Önerim DM de kasa düşürmeye çalışmayın.

Yani aslında kasa düşürmek için oynama. Rank kasarken arada çerez gibi geliyor. İyi oynarsan gelme olasılığı artar. AFK bırakmayın ban atıyorlar diye biliyorum. Önerim DM de kasa düşürmeye çalışmayın.

Kaç TL'lik kasalar var hocam? İyi oynarsam daha iyi kasa mı gelir?

Oynayacaksanız almanız mantıklı olur hem CS2 birkaç ay sonra herkese açık olacak. Ben de dün seçkin aldım, ilk maçımdan 50 liralık kasa düştü.

Dün 250 TL'ye aldım direk ölüm maçında 55 TL'lik kasa düştü. İtem banı bitsin direk satıcam, oyun kendi parasını zaten verdiği kasalarla vb çıkarıyor.

Haftada 2 kasa düşüyor. Ucuz veya pahalı kasa atabiliyor. Rüyalar kabuslar çok düşen bir kasa fiyatı şu an 30 35 TL 2 hafta önce 48 50TL idi revolution kasası şu an 50 55 TL bandında 2 hafta önce 70 75 tldi. Haftada 2 tane attığını düşünürsek 4 haftada attığı droptan parası hayli hayli çıkartırsın. Benim arkadaşım biriktirdi kasalarını 4000TL aldı.

Kaç TL'lik kasalar var hocam? İyi oynarsam daha iyi kasa mı gelir?

Aktif kasa havuzunda şu an 5 kasa var ve en pahalısı 50-60 lira arasında gidip geliyor. Bu kasalardan birinin düşme olasılığı %99. %1 ihtimal ile de oyunda eskiden bulunan ve şu an aktif havuzda olmayan kasalar düşebiliyor. Genelde hep aktif havuzdan attığı için iyi oynamak vb. şeyler sana düşecek kasanın fiyatını falan etkilemiyor çünkü hepsinin oranı aynı. O yüzden düşecek kasanın değeri tamamen şans.

Tavsiyem Prime alman yönünde çünkü genelde haftada 1. kasayı çok rahat 2. kasayı da fazla oynarsan düşürebiliyorsun. 3. kasa gelme ihtimali de var ancak aşırı nadir bir olay. Bunların yanında rütbe atladığın zaman bir grafiti veya bir skin düşürebiliyorsun. Bu grafiti ve skin genel olarak hep 30-40 kuruşluk değere sahip oluyor ancak 4-5k liralık skinler düşüren insanlar da var. Kısaca aldıktan sonra en kötü ihtimalle haftada 1 kasa düşürerek 2-3 ay arasında verdiğin parayı çıkarır sonrasında artıya geçmiş olursun. Haftalık 1 kasa düşürmek için 2-3 el kısa rekabetçi maçı genelde yeterli oluyor.

Oynayacaksan oyunu eğer o zaman alabilirsin haftada 2 kasa düşürür geçersin paraya ihtiyacın olduğu zamanda satar skin alacaksan skin oyun alacaksan oyun alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı