CS Prime mı alınmalı yoksa başka oyunlar mı?

Chuck Norris

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bayramdan 250 TL civarı bir para topladım ve CS Prime ya da AC Valhalla, Cyberpunk 2077 ya da Sekiro almayı düşünüyorum. Hangisini almak daha mantıklı olur? Ben oyunları yaz indirimlerinde almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum çünkü CS2 çıkınca büyük ihtimal Prime zamlanacak. Daha fazla önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bayramdan 250 TL civarı bir para topladım ve CS Prime ya da AC Valhalla, Cyberpunk 2077 ya da Sekiro almayı düşünüyorum. Hangisini almak daha mantıklı olur? Ben oyunları yaz indirimlerinde almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum çünkü CS2 çıkınca büyük ihtimal Prime zamlanacak. Daha fazla önerileriniz varsa yazabilirsiniz.
Cs Prime alırsan kasa düşürerek diğer oyunları alabilirsin en mantıklısı o duruyor. Ayrıca naystan alırsan daha uyguna geliyor.

Merhaba, bayramdan 250 TL civarı bir para topladım ve CS Prime'ya da AC Valhalla, Cyberpunk 2077 ya da Sekiro almayı düşünüyorum. Hangisini almak daha mantıklı olur? Ben oyunları yaz indirimlerinde almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum çünkü CS2 çıkınca büyük ihtimal Prime zamlanacak. Daha fazla önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

CS2 çıkınca zamlanması %100 diye düşünüyorum eskisi kadar hile yok oyunda oyun kendi parasını çıkartıyor şu an kara geçiyorum oyun oynayarak para kazanma gibi bir şey eğer Online oyun seviyorsan FPS oyunu seviyorsan almanı öneririm.

Geri
Yukarı