CS Prime mı alınmalı, oyun mu?

Bugün CS:GO sayesinde 250 TL kazanıp 4 oyun aldım. Seçim senin.

Çarşamba gününden itibaren diğer çarşambaya kadar 1 seviye atladığınızda o eşyalar düşecek her türlü. İyi de gelebilir kötü de.

Hocam bu arada almak istediğim oyunları ve DLC'yi yazayım;
God of War (etail)
Sniper Elite 4 Deluxe
Metro Exodus
ETS 2 Iberia (bunu almak zorundayım çünkü ETS 2'de ProMods için lazım Tmp'de kirkenes oynayacağım yeni sistem aldığımda)

Hocam bu arada almak istediğim oyunları ve DLC'yi yazayım;
God of War (etail)
Sniper Elite 4 Deluxe
Metro Exodus
ETS 2 Iberia (bunu almak zorundayım çünkü ETS 2'de ProMods için lazım Tmp'de kirkenes oynayacağım yeni sistem aldığımda)
Yani oynayacağınız oyunlar da baya sağlam. CS gibi FPS oyununda fazla sinir hastası olmayayım sonra duruma göre bakar alırım diyorsanız oyunlar da iyi seçenek gibi duruyor.

Yani oynayacağınız oyunlar da bayağı sağlam. CS gibi FPS oyununda fazla sinir hastası olmayayım sonra duruma göre bakar alırım diyorsanız oyunlar da iyi seçenek gibi duruyor.

Biraz daha para olsa CoD WW2'de alacaktım ama beklediğim kadar para toplayamadım bir de bir miktar harcadım maalesef. Aslında bugün kararı verecektim ama maalesef ATM kapalıymış benim de ATM kartımı yuttu o günden beri fiziksel değil sanal kullanıyorum Akbank'den yatırmak istedim. Garanti, ziraat, İş Bankası ATM önünden geçtim ama denemedim olmaz diye. Kullandığım kartta Tosla bu arada. Yeni cashback kampanyası yaparlar diye düşünüyorum belki o sıra iyi Cashback'te alırım. Oynayacağım oyunlarda iyi oyunlar olduğu için kararsızım.

Biraz daha para olsa CoD WW2'de alacaktım ama beklediğim kadar para toplayamadım bir de bir miktar harcadım maalesef. Aslında bugün kararı verecektim ama maalesef ATM kapalıymış benim de ATM kartımı yuttu o günden beri fiziksel değil sanal kullanıyorum Akbank'den yatırmak istedim. Garanti, ziraat, İş Bankası ATM önünden geçtim ama denemedim olmaz diye. Kullandığım kartta Tosla bu arada. Yeni cashback kampanyası yaparlar diye düşünüyorum belki o sıra iyi Cashback'te alırım. Oynayacağım oyunlarda iyi oyunlar olduğu için kararsızım.
Karar sizin.

Bir de benim PC iyi olsa hemen alırdım CS Prime parayı katlamaya çalışıp Iberia almaya çalışırdım oda yok. GeForce NOW bitmeseydi oynayıp kasardım. Ama sanırım oyun alacağım gibi en kötü çok kararsız kalırsam çark çevirip sonuca göre alacağım.

Birazdan akraba gelecek son kale o. Eğer ki oda bana 50 TL bile verse CS Prime alacağım yanında da Iberia.

Yeni konular

Geri
Yukarı