CS seçkin alınır mı?

Şimdi hocam düz mantık kolay bir hesap yapalım CS Prime fiyatı 394 TL oyunun yabancı ülkelerdeki fiyatı ise 14.99 dolar biz tamamen dolara geçmiyoruz bildiğiniz gibi mena-USD bölgesine geçiyoruz bu ne demek hemen anlatıyorum.
Oyunun fiyatı USD göre 20 dolar ama Steam diyor ki bak yapımcı burası fakir doları çart çurt sen buraya biraz indirim yapsan nasıl olur diyor 20 dolar yerine sallıyorum 16,17 dolar gibi bir fiyat oluyor.
Sonunda hesaba varırsak oyunun normal fiyatı 394 TL dedim ya kumar oynayacağın belki fiyatı 14.99 olmazda 12 13 olur gibi kumara girersin ama fiyatı değişmeyebilir o yüzden kumarı boş ver riske atma ver 394 TL'yi zaten 3 4 ay parayı çıkartıyon eğer şansın varsa katlaya biliyorsun.
Kısacası al.

Harika özetlemişsiniz teşekkürler kasa satışları falan dolarla olur değil mi o yüzden ayrıca konu açmıştım.

Steam yeni dolar fiyatlandırmasıyla 15 doları 8 olarak önereceğim diyor. Peki Valve kendisi böyle yapacak mı onu merak ediyorum. Seçkin yurt dışında 15 dolar şu anda 390 TL'yi dolara çevirirsen 14 dolar ediyor. Eğer 8 dolar olarak fiyatlandırırsa 225 lira olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı