CS Source 2 çıkar mı?

434912

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda Valve CS:GO'ya hiç büyük güncellemeler getirmiyor, hatta bir arkadaşın dediğine göre Train haritası da kalkmış. Zaten CS:GO için Source 2 iptal edildi, bence CS Source 2 için hazırlık yapıyor Valve. Sizce ne yapıyor?

Son zamanlarda Valve CS:GO'ya hiç büyük güncellemeler getirmiyor, hatta bir arkadaşın dediğine göre Train haritası da kalkmış. Zaten CS:GO için Source 2 iptal edildi, bence CS Source 2 için hazırlık yapıyor Valve. Sizce ne yapıyor?
Source 2 çıkacak, Source yavaşça eskiyor ve yeni özelliklerin getirilmesi zorlaşıyor. Rakibi Valorant UE kullanıyor ve çok güncelleme getiriyor. Geri kalmamak için bunu yapmak zorundalar.

İptal mi edildi?

İptal mi edildi?

Geçen sene iptal edilmişti, şimdi yeniden çalışılıyor.

Source 2 çıkacak, Source yavaşça eskiyor ve yeni özelliklerin getirilmesi zorlaşıyor. Rakibi Valorant ue kullanıyor ve çok güncelleme getiriyor. Geri kalmamak için bunu yapmak zorunda.

Hayır o değil orijinal CS'yi CS sorce gibi Source 2 yapıp CS Source 2 diye çıkarırlar mı onu soruyorum.

Train haritası da kalkmış.
Aktif harita havuzundan kaldırıldı sadece. Map kalkmadı.
CS:GO için Source 2 iptal edildi.
Geçen seneydi o. Tekrardan çalışmalara devam ediyorlar iddiaları var.

Yakın zamanda yeni bir oyun çıkacağını hiç sanmıyorum.

Source 2'nin gelmesi zor. Zaten önemli olan anti cheat yapmaları. Bu arada evet konunuzun artık adı Valorant mı CS:GO mu çünkü buralara şimdi böyle tipler gelecek.

+CS bitmiş aga geç Valorant.
+CS oynuodum bıraktım Valorant geçtim.
+ Valorant daha iyi CS mi kaldı?

Geri
Yukarı