Çözüldü CS Source secure hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ekmek Reis

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu bugün satın aldım. Server ekranına girince Steam beta tarzı şeyler yazıyor, botlarla oynayacağım zaman invalid key yazıyor, internetten sunucu bulunca oyunu secure modda başlat yazıyor.
1-İnsecure komudu yok.
2-Secure yazarak denedim.
3-Beta olarak denedim.
Çözüm yoksa oyunu iade edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hiç yoktan Counter-Strike 1.6 sürümü diye bildiğimiz ilk sürüm, Source'dan bin kat daha hayırlı hala sunucuları var.

Onu aldım hocam sağlam belirttiğim gibi korsan kurup FPS testi yaptım 48 çıktı( CS 1.6 da 30 FPS alıyorum)Grafiklerde daha iyi olunca onu da aldım sonuç bu.
CS 1.6 server önerisi mümkünse AUG'da dürbün olsun ve Auto Sniper'lar resticed olmasın.

Onu aldım hocam sağlam belirttiğim gibi korsan kurup FPS testi yaptım 48 çıktı( CS 1.6 da 30 FPS alıyorum)grafiklerde daha iyi olunca onu da aldım sonuç bu.
CS 1.6 server önerisi mümkünse AUG'da dürbün olsun ve Auto Sniper'lar resticed olmasın.

Hocam ne zamandır oynamıyorum en son 2016'da korsan oynuyordum sonra 2018'de CS:GO'ya geçiş yapınca bıraktım ama Game Trackerdan bakıp beğendiğiniz sunucuda takılabilirsiniz kolaylık olsun diye link bırakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı