CS Sunucusuna Bağlanamıyorum

289120

Hectopat
Makaleler
2
Steam CMD'den CS:GO server kurdum sanal makineye 27015 portu sanal makinede mevcut. Sunucuyu açıyorum, daha sonra CS'yi açıyorum, konsola connect IP'imi yazıyorum. Bağlanamıyorum. Bilgisi olan var mı?
@iambmys9 @Ellie Williams

Son düzenleme:
Yine var mı konsolda couldn't exec server.cfg hatası?
Bakayım hocam.
Yine var mı konsolda couldn't exec server.cfg hatası?
1627823803576.png

Şöyle birşey buldum.

server.cfg dosyasının bir kopyasını oluşturup adını gamemode_casual_server.cfg olarak kaydet. İkisi aynı yerde dursun. Bir de öyle dene.

Aklıma başka bir şey gelmiyor şu an.
Yok hocam yine bağlanamadım server bu sefer konsolu inceledim deminki hatayı vermemiş.
server.cfg dosyasının bir kopyasını oluşturup adını gamemode_casual_server.cfg olarak kaydet. İkisi aynı yerde dursun. Bir de öyle dene.

Aklıma başka bir şey gelmiyor şu an.
1627824480900.png

Şöyle birşey buldum hocam whilist gibisinden birşey açıksa acaba bunun yüzünden bağlanamama gibi bir durum olabilir mi?

Şöyle birşey buldum hocam whilist gibisinden birşey açıksa acaba bunun yüzünden bağlanamama gibi bir durum olabilir mi?
Whitelist girdisi yok attığım kodların arasında, varsayılan olarak da kapalıdır. Oradaki hata da girdinin geçersiz olduğuna dair.
Bir de, whitelist açık olduğundan giremesen "Whitelist açık olduğundan bu sunucuya giriş yapamazsınız." tarzı bir hata ile karşılaşmanız gerekiyor.

Müsait olamadım bir türlü. :D Bu günlerde yopunum biraz. Sosyal'e bile giremiyorum doğru düzgün.

Portu değiştirmeyi dene, 27015'ten farklı bir şey olsun.
Port protokolünü TCP/UDP yap. Minecraft için TCP olması yeterli ama CS:GO'da UDP'siz olmuyor diye hatırlıyorum.
Hocam portların direk tcp/udp olması gereklimi?
İkisi ayrı ayrı açılsa tcp udp diye olurmu yine?

Geri
Yukarı