CS toplu VAC ban affı gelir mi?

Steam'in ne olduğunu bile bilmediğim dönemde kutulu şekilde CoD MW3 satın aldım ve oyunu CD ile kurmama rağmen indirme yaptı, oyunu Online oynuyorduk kuzenimle gece gündüz ve kapattığımız an hesap sıfırlanıyordu. Bunun üstüne kuzenimde yapıştırmış hileyi ve aradan birkaç yıl geçti, ilk kez Steam'den oyun aldım ve bir baktık ki profilimde VAC ban mevcut. Ne yaptıysam kaldırmadılar ki oyunu güncel fiyatı ile yeniden satın almak dahil. Bu arada VAC Ban'lar sadece CS için geçerli değil.

Yok vac değil normal ban.

Hile diyerek banlıyorlar bazen adminler. İp değişip dönüyorum sonra. Steam değil ama oyunum.

Bu vac ban yiyenler neye göre yiyorlar? Nasıl anlaşılıyor hileleri?

Gelmez. Hatta mümkünse Vac ban yiyenlerin yeni hesabını bulup, bir vac ban daha atsınlar. Sebeb olarak ise Gözümüz üzerinde denilmelidir :)

CS:GO'da VAC banı yedikten sonra CS Source 2'nin çıkışı yaklaşınca tutuşan totomun paralel evrendeki yansıması gibi.

Nasıl anlaşılıyor hileleri?

VAC sisteminin bir veritabanı mevcut. Oyuna girdiğiniz andan itibaren sistem devreye giriyor ve dosyalarda değişiklik olup olmadığını taramaya başlıyor. Eğer yasak olan bir üçüncü parti yazılım tespit ederse hesap sistem tarafından kara listeye alınıyor ve akabinde yasaklanıyor.

Tabii ara sıra hatalı yasaklanmalar verdiği de oluyor. Bu tür yasaklanmalar ise sistem tarafından otomatik olarak kaldırılmakta.

Ufak kardeşim topluluk serverinde (en azından bana öyle söyledi) hile açmıştı 4 sene önce falan o zamandan beri banlıyım 500 TL'lik kasa falan var hesapta şu an xd

Yeni konular

Geri
Yukarı