CS yükledikten sonra kapanan PC bir daha açılmadı

valorant_player

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, PC'ye CS:GO yüklemiştim ve 2 saat sürdüğü için soğuması gerektiğini düşünüp kapattım ama kapattığımdan beri bir daha açılmadı.

1- PC açılıyor ama görüntü gelmiyor yani oyunlara girebiliyorum.
2- PC açıldıktan 2-3 dakika sonra kendi kendine kapanıyor.
3- Anakartımda hata ışığı olmadığı için ne olduğunu anlayamıyorum.
4- Kablolarda bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Bilgisayarı kapatıp statik elektriği almanızı öneriyorum, sonrasında RAM'leri çıkartıp silgi ile güzelce silip geri yerine takıp tekrar deneyebilirsiniz. Benim başıma aynı durum SQUAD oynarken gelmişti oyun arasında reset atayım dedim bilgisayara aynı şekilde ekran gelmedi ama bilgisayar açılıyordu. Anakart hata vermemişti, bu şekilde çözmüştüm.

Bilgisayarı kapatıp statik elektriği almanızı öneriyorum, sonrasında RAM'leri çıkartıp silgi ile güzelce silip geri yerine takıp tekrar deneyebilirsiniz. Benim başıma aynı durum SQUAD oynarken gelmişti oyun arasında reset atayım dedim bilgisayara aynı şekilde ekran gelmedi ama bilgisayar açılıyordu. Anakart hata vermemişti, bu şekilde çözmüştüm.
anladım denemeye gidiyorum yardımın için teşekkürler

dediğini yaptım knk ama işe yaramadı ilgilendiğin için tşk

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı