CS2 4500TL bıçak önerisi

Sslonalkrp

Hectopat
Merhaba. CS2 için bıçak almak istiyorum fakat kararsız kaldım. Gut knife ya da Huntsman knife almak istiyorum. Bütçem 4500 TL. Aklımdaki bıçaklar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. CS2 için bıçak almak istiyorum fakat kararsız kaldım. Gut knife ya da Huntsman knife almak istiyorum. Bütçem 4500 TL. Aklımdaki bıçaklar:

Huntsman bakabilirsin. Ultraviolet alma. Satılırken çok zorluyor. Buff ve piyasa fiyatı dengesiz. Ototronik öneririm.

Hocam bu bıçaklar yüksek ayarlarda tatlı gözüküyor. Boşel bende vardı fena değil ama size tavsiyem pas kaplı + 1.5 2K bandında bir eldiven çekmeniz 5k gibi bir paraya halledersiniz diye düşünüyorum güzel kombinasyonlar var ucuza şam çeliği ya da lekeli bıçak alıp gümüş renklerinde bir eldiven tercih edebilrsin.

Huntsman Knife Rust Coat (Başka bir pas kaplı bıçakta olabilir) + Broken Fang Gloves | Needle Point yapmayı düşünüyorum.
Satmak istesem kolay satabilir miyim? @SF24 @ebucehill @Tearz
buff163 fiyatıyla aldığın fiyatı karşılaştır. Eğer arada çok fark yoksa problem olmaz. Bazı bıçaklarda aşırı fark oluyor. Örneğin Ultroviolet ben ByNoGame üzerinden 5.5K Fiyata sattım. Buffta 4K fiyata denk geliyordu.

buff163 fiyatıyla aldığın fiyatı karşılaştır. Eğer arada çok fark yoksa problem olmaz. Bazı bıçaklarda aşırı fark oluyor. Örneğin Ultroviolet ben ByNoGame üzerinden 5.5K Fiyata sattım. Buffta 4K fiyata denk geliyordu.
buff163'ten alacağım hocam. Falchion knife inceliyorum şu an sunucuda ve galiba bunu alacağım. Efsane oldu eldivenle birlikte. buff163 ile ByNoGame fiyatını kıyaslıyorum hemen.

BNG'de çok komisyon var. Satışında Egecan Kırtaş veya Yağız Dinçel'e vs. yönel. Yurtdışındaki çoğu büyük traderla (Sparkles/ TDM HeyZeus vs.) bağlantıları sağlam kişiler ve bilinir isimler.

Geri
Yukarı