CS2 açık Beta'da beklentilerinizi karşıladı mı?

hayatsız insan

Centipat
Yer
32°40’34.19″N 117° 9’27.58″W
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi
Meslek
İnsan
Benim beklentilerimi hem karşıladı hem de hayır. Hayır, çünkü CS:GO'nun karanlık temasına alıştıktan sonra ışıklandırmalar göz yakıyor. Şanssızlığıma ilk oynadığım map Mirage oldu. Normalde her zaman parlaklığı artırırdım ama CS2'de tam tersi oldu. Hem de vuruş hissiyatı ve silah sesleri bazı silahlarda pek hoşuma gitmedi. Elime silah aldığımda CS:GO'daki o ağırlığı hissetmiyorum. Keleşle adama sıktığımda sanki süngere vuruyormuşum gibi hissettiriyor. Ama tam tersi MP9'la adama sıktığımda sanki adama keleşle sıkıyorum. Ama adamları öldürürkenki vuruş hissiyatı çok hoşuma gitti. Özellikle HS sesi daha da güzel olmuş. Oyun menüsü ise çok daha canlı ve güzel duruyor. Oyun içi en sevmediğim ise kare şeklinde olan satın alma menüsü ekranı. Valorant'tan CS2'ye geçenler için sorun olmayabilir ama satın alma menüsü bana çok karışık geldi. Bir silah çekmek isterken kafam çok karışıyor ve eskisi gibi hızlı envanter dizemiyorum. Ama oyun genelinde oynanış hoşuma gitti. Oyuna şimdilik 10 üzerinden 7 veriyorum zaten ileride düzeltirler birçok sorunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şekilde satın alma menüsü benim de çok aklımı karıştırdı ama alışılır diye düşünüyorum. Bir de malum optimizasyon berbat ötesi. Yüksek grafiklerde de aynı FPS, düşük grafiklerde de aynı FPS.

Beklentimi karşılamadı, böyle bir firmanın berbat bir optimizasyon çıkarması garibime gitti.
Düzeltilir yahu, dert etmeye gerek yok.

Benim beklentilerimi hem karşıladı hem de hayır. Hayır, çünkü CS:GO'nun karanlık temasına alıştıktan sonra ışıklandırmalar göz yakıyor. Şanssızlığıma ilk oynadığım map Mirage oldu. Normalde her zaman parlaklığı artırırdım ama CS2'de tam tersi oldu. Hem de vuruş hissiyatı ve silah sesleri bazı silahlarda pek hoşuma gitmedi. Elime silah aldığımda CS:GO'daki o ağırlığı hissetmiyorum. Keleşle adama sıktığımda sanki süngere vuruyormuşum gibi hissettiriyor. Ama tam tersi MP9'la adama sıktığımda sanki adama keleşle sıkıyorum. Ama adamları öldürürkenki vuruş hissiyatı çok hoşuma gitti. Özellikle HS sesi daha da güzel olmuş. Oyun menüsü ise çok daha canlı ve güzel duruyor. Oyun içi en sevmediğim ise kare şeklinde olan satın alma menüsü ekranı. Valorant'tan CS2'ye geçenler için sorun olmayabilir ama satın alma menüsü bana çok karışık geldi. Bir silah çekmek isterken kafam çok karışıyor ve eskisi gibi hızlı envanter dizemiyorum. Ama oyun genelinde oynanış hoşuma gitti. Oyuna şimdilik 10 üzerinden 7 veriyorum zaten ileride düzeltirler birçok sorunu.
Açıkçası herkese sunulmaması beklentimi karşılamadı. Sırf bu oyun yakın zamanda çıkar diye güçlü bir sistem almıştım, çöp etti umudumu.

Silahlar hiç hoşuma gitmedi, düz CS:GO'da ateş ederken aşırı akıcı geliyor fakat CS2'de aşırı hantal gibi geliyor. Umarım ileride düzeltilir.

Fazlasıyla. Bir tek kötü bir şey var bence. Onlar da market biraz karışık ve ölme efekti kötü olmuş.

Evet ölme efekti çok kötü. Ölünce sinir bozucu bir ses geliyor. Özellikle AWP ile vurduğunda biri öldüğünü bile anlamıyorsun bir de bakıyorsun ki takım arkadaşlarını izliyorsun.

Genel olarak karşıladı.

Beğenmediklerim:

٭ Işıklandırmalar kötü, çok fazla.

٭Oyunun ana menüdeki butonlarının yeri tekrar ayarlanmalı. Oyna sekmesi 3. yerde falan, en başa gelmeli.
Satın alma menüsünün yerini değiştirmemelilerdi. O yuvarlak tekerlekten vazgeçmeleri kabul edilebilir ancak zırhları falan en öne koymuşlar. B 5 2 yaparak zırh çekerken şimdi B 1 2 yaparak zırh çekmelisin. Bu da kafa karıştırıyor.

٭Bir de bazı konsol komutları yok. En çok eksikliğini hissettiğim kanları silme kodu oldu. Bunlar da geri gelmeli.

٭Ayrıca sesleri beğenmedim. Seslerin yakından mı uzaktan mı geldiğini tam anlayamıyorum.

Son düzenleme:
Açıkçası Deagle'ın bir dengesizliği var, ama diğer silahların geri tepmeleri çok güzel yapılmış ve açıkçası AK'nin geri tepmesi ve sesini ben beğendim. CS:GO'dan daha vurucu hissettiriyor ve mermi isabet ederken çıkan et sesi ve ölüş animasyonlarındaki detaylar güzel olmuş. Işıklandırma ve konstratı değiştirmeleri lazım ama bu haliyle de adamları görmek kolay gerçekten ve akıcı geliyor, Valve bu işi başarmış.

Geri
Yukarı