CS2 beklentilerinizi karşıladı mı?

Bir şey daha soracağım sadece bana mı öyle geldi yoksa silahlar eskisi kadar tepmiyor mu?

Zaten yarı yarıya FPS kaybı var oyunda, bundan sonra ki güncellemelerle de bu durumun değişeceğini sanmıyorum.
Bence tepmemesinin nedeni düşük FPS ve ani FPS düşüşünden dolayı olduğunu düşünüyorum, eğer düşük FPS sorunu düzelmezse hocam tam sürüm çıktığında bari CS:GO'yu tamamen kapatmasalar PC'si iyi olan CS2 iyi olmayanda CS:GO'ya geçiş yapsa seçenek kapanmasa tam sürüm çıktığında çünkü oyuna giriş yaparken CS2 beta mi CS:GO mu diye soruyor tam sürümde FPS sorunu düzelmezse bu seçenek umarım kapanmaz yoksa düşük FPS ve ani FPS düşüşünden oynanmaz.

Eklemeyi unutmuşum CS2'de ki yeni silah menüsü hiç güzel olmamış, eskisini bozmaya hiç gerek yoktu bence.

Bence tepmemesinin nedeni düşük FPS ve ani FPS düşüşünden dolayı olduğunu düşünüyorum, eğer düşük FPS sorunu düzelmezse hocam tam sürüm çıktığında bari CS:GO'yu tamamen kapatmasalar PC'si iyi olan CS2 iyi olmayanda CS:GO'ya geçiş yapsa seçenek kapanmasa tam sürüm çıktığında çünkü oyuna giriş yaparken CS2 beta mi CS:GO mu diye soruyor tam sürümde FPS sorunu düzelmezse bu seçenek umarım kapanmaz yoksa düşük FPS ve ani FPS düşüşünden oynanmaz.

Oyunda çok fazla FPS drop var diyorlar ama ben hiç yaşamadım, muhtemelen 3 maç girdiğim içindir.

Evet AK-47 ile ne zaman sprey atsam rahat bir şekilde vuruyorum şu an bende o yüzden sormuştum.
Oyunun ışıklandırmaları yüzünden atılan mermiler daha rahat görünüyor ve bu yüzden spray kontrolü daha rahat. Bende ilk spray attığımda bunu fark ettim ama bunun dışında silah spray pattern'lerinde değişiklik yok.

Eklemeyi unutmuşum CS2'de ki yeni silah menüsü hiç güzel olmamış, eskisini bozmaya hiç gerek yoktu bence.

Oyunda çok fazla FPS drop var diyorlar ama ben hiç yaşamadım, muhtemelen 3 maç girdiğim içindir.
Benim hoşuma gitti gibi ama tam alışamadım silah menüsüne.

Çok beğendim bağımlı oldum diyebilirim. Mekanikleri hızlanmış gibi sanki çok daha hızlı bir oyun olmuş bayıldım. Vurma hissi hs olmadığı sürece adamın öldüğünü sadece cesetten yada sağ üste bakarak anlayabiliyorsun çünkü silah sesi ile karışıp vurma sesi çok belli olmuyor. Onun düzeltilmesi gerekiyor.

Düşmanın cesedi özellikle çok hareket etmeden olduğu yere yayıldıysa öldüğünü anlamak imkansız olabiliyor.

Vertigodaki merdivene bakamıyorum ayağımı görmekten. Yani adam gözükmüyor ve bence grafikler çok çocuksu gibi hasar yiyince çıkan sesde sanki Fornite oynuyormuşum gibi hissettirdi bana.

Geri
Yukarı