CS2 durduk yere VAC ban attı

Steam Destek'e ulaştığınız için teşekkür ederiz.

4 Aralık güncellemesi yanlışlıkla Counter-Strike 2'de bir dizi oyun yasağını tetikledi. Counter-Strike geliştiricileri sorunu düzeltti ve yasağı geri alma işlemleri devam ediyor.

Yasaklamanın geri alınması biraz zaman alabilir ancak güncellemenin neden olduğu yanlış yerleştirilmiş yasaklar otomatik olarak kaldırılacaktır. Yasakların geri alınması gerçekleşirken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Yanlış bir şekilde yasaklandığınız veya hatalı bir şekilde yasaklanan bir oyuncuyla sıraya girdiğiniz için Beceri Gruplarınızı veya Counter-Strike Puanınızı kaybettiyseniz, Beceri Grubunuzu veya CSR'nizi geri yüklemek için her iki modda da bir maç kazanmanız gerekecektir.

Lütfen 4 Aralık güncellemesinden önce verilen oyun yasaklarının veya güncellemeden kaynaklanmayan oyun yasaklarının hesapta kalacağını unutmayın.

Geliştiriciler, yasağın kaldırılmasından sonra güven faktörü puanlarının etkilendiğinin farkındadır ve bir düzeltme üzerinde çalışmaktadır.

Sorununuzla ilgili elimizdeki tüm bilgileri sağladığımız için bu yardım isteğini kapatıyorum. İlgisiz bir sorununuz varsa lütfen yeni bir yardım isteği açın; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Geri
Yukarı