CS2 eldiveni nasıl değerlendirilmeli?

Olabilir hocam ama dolandırılmaktan korkuyorum.

ByNoGame'den bir deneyeyim en iyisi, olmazsa bakacağız artık.

Şu an olan Steam indirimlerini de kaçırmak istemiyorum, ne yapsam bilemedim.

Merak etmeyin hocam ben birçok kez bir şeyler aldım bu adamlardan bir sorun olmadı. Profil linki şu:

6667 takas ve 19911 pazar işlemi var.

Bynogame dediğin site satıştan %10 komisyon alıyor Zaten 13tl olan eldiveni bynogamede 8-9 civarına satarsın.
O benim için bir sorun değil çünkü; çıkartma kasası açıp ondan çıkan çıkartmayı satıp kasa açtım ve öyle çıkardım, yani cebimden 5.50TL falan çıktı.

Merak etmeyin hocam ben birçok kez bir şeyler aldım bu adamlardan bir sorun olmadı. Profil linki şu:

6667 takas ve 19911 pazar işlemi var.
Güven sıkıntısı hala var hocam benim için 😐

Güven sıkıntısı hala var hocam benim için 😐
Siz bilirsiniz aklınızda bulunsun ben yardımımı ettim.

@egemenow
Hocam eldiven için minimum kaç istiyorsunuz? Yazdığım adam sordu. Bence kesinlikle değerlendirin elinizden çıkarmak için. Satışı gamesatış üzerinden yaparsınız herhangi bir sorun olmaz güvenin bana.

Son düzenleme:
Siz bilirsiniz aklınızda bulunsun ben yardımımı ettim.

@egemenow
Hocam eldiven için minimum kaç istiyorsunuz? Yazdığım adam sordu. Bence kesinlikle değerlendirin elinizden çıkarmak için. Satışı gamesatış üzerinden yaparsınız herhangi bir sorun olmaz güvenin bana.
Hocam 14.000TL iyidir.

Bir sorun olmayacağına eminsiniz değil mi? Olursa cidden hoş olmaz.

Hocam bir de işlemi bynogame üzerinden yapsak daha iyi olur. Bu arada buff163'de 525 dolar olarak gözüküyor.

Son düzenleme:
Hocam 14.000TL iyidir.

Bir sorun olmayacağına eminsiniz değil mi? Olursa cidden hoş olmaz.

Hocam bir de işlemi ByNoGame üzerinden yapsak daha iyi olur. Bu arada buff163'te 525 dolar olarak gözüküyor.

Hocam bu eldiveni ederi taş çatlasa 10k oda taş çatlasa dediğim gibi iyi fiyat yaparsanız düşünebilirim.

kermit'li olan DC ismim, 104678008-★ Moto Gloves | Smoke Out İlan.

Hocam ilanda teslim etme saatlerini nasıl ayarlayacağımı bulamadım, genelde eve 21 gibi geliyorum, eğer alırım diyorsanız buradan da yazın bana. Fiyat 14k olarak yazdım ancak makul bir pazarlık yapabiliriz, bana da sıkıntı yapmayacak şekilde indirim yaparım.

Son düzenleme:
kermit'li olan DC ismim, 104678008-★ Moto Gloves | Smoke Out İlan.

Hocam ilanda teslim etme saatlerini nasıl ayarlayacağımı bulamadım, genelde eve 21 gibi geliyorum, eğer alırım diyorsanız buradan da yazın bana. Fiyat 14k olarak yazdım ancak makul bir pazarlık yapabiliriz, bana da sıkıntı yapmayacak şekilde indirim yaparım.
Hocam arkadaş ekleyemiyorum siz eklermisiniz veya ismi doğru yazın.

Geri
Yukarı