CS2 envanteri satılmalı mı?

Merhaba, birkaç gündür aklımda bu soru var almak istediğim birkaç oyun var CS envanterini satıp oyunlara zam gelmeden gelen parayla oyunlar alınır mı sizce?
Ya da içerisinden satma diyeceğiniz itemler var mıdır?
Envanter burada bakabilirsiniz kabaca 2000₺ küsur gibi fiyat çıkıyor. Ek olarak CS'yi saldım.
Artık çoğu güzel oyunun indirimi bitti olanlar da sizde varmış zaten. Bu yüzden satıp oyuna basmak ne kadar mantıklıdır bilemiyorum. Bunun yerine, CS'de benim gibi saldıysanız sadece kasa biriktirmek için girebilirsiniz. İleride daha işe yarar güzel şeyler alırsınız ihtiyaçlarınızla beraber. Elimizdeki para ile de sticker'lar yatırım yaparsınız. 70 TL'ye aldığım Team liquid çıkartması 180 TL şuanda. Onu AK'ye taktığım için çok pişmanım ve sattığım için.

Satman saçma olur fiyatlar düşmüşken aklındaki skinleride alman daha iyi olur.

Şu an CS beni kendine çekemiyor saçma hataları yüzünden oyundan soğudum eskiden haftalık drop için girerdim şimdi onu bile yapmıyorum çünkü oyun aşırı derecede hatalı anlık yanıt vermiyor hatası mermi gitmeme hatası sayılabilecek birçok hata mevcut.

Artık çoğu güzel oyunun indirimi bitti olanlar da sizde varmış zaten. Bu yüzden satıp oyuna basmak ne kadar mantıklıdır bilemiyorum. Bunun yerine, CS'de benim gibi saldıysanız sadece kasa biriktirmek için girebilirsiniz. İleride daha işe yarar güzel şeyler alırsınız ihtiyaçlarınızla beraber.

Oyun beni kendine çekemiyor eskisi gibi değil vuruşlardan bile zevk almıyorum.

Aynı şekilde bende bu durumdayım. Sadece kasa düşmesi için oyuna girip çıkıyorum. Bu süreçte evet sıkılıyorum ancak bana bir kazancı oluyor. 2500 TL'lik kasa düşer belki de 😀

En azından oyun muhtemelen sende çökmüyor ya da hatalarını görmezden geliyorsun oyun zevkim baltalanıyor aniden yanıt vermiyor hatası yüzünden.

Şu an CS beni kendine çekemiyor saçma hataları yüzünden oyundan soğudum eskiden haftalık drop için girerdim şimdi onu bile yapmıyorum çünkü oyun aşırı derecede hatalı anlık yanıt vermiyor hatası mermi gitmeme hatası sayılabilecek birçok hata mevcut.

Oyun beni kendine çekemiyor eskisi gibi değil vuruşlardan bile zevk almıyorum.

Zaten fiyatlar o yüzden düştü zaten her yeni CS versiyonunda aynı şeyler oluyordu hatalar artık yavaş yavaş düzeliyor yıl sonuda operasyondur yeni modlar silahları getirirseler o zaman gör skin fiyatlarını.

Zaten fiyatlar o yüzden düştü zaten her yeni CS versiyonunda aynı şeyler oluyordu hatalar artık yavaş yavaş düzeliyor yıl sonuda operasyondur yeni modlar silahları getirirseler o zaman gör skin fiyatlarını.

Yakın tarihte operasyon geleceğini zannetmiyorum bu durumdaki leş oyuna operasyon getirmek yerine mevcut hataları çözseler belki de birçok bırakan oyuncuyu geri kazanırlar.
Mevcut CS2 yanıt vermiyor hatası ile bile ilgilenilmiyor.

Yakın tarihte operasyon geleceğini zannetmiyorum bu durumdaki leş oyuna operasyon getirmek yerine mevcut hataları çözseler belki de birçok bırakan oyuncuyu geri kazanırlar.
Mevcut CS2 yanıt vermiyor hatası ile bile ilgilenilmiyor.

Aralık ayında operasyon gelir Valve hataları çok hızlı düzeltiyor subtick olayı var tek sıkıntı bana göre.
Sistemin nedir dostum bir de

Aralık ayında operasyon gelir Valve hataları çok hızlı düzeltiyor subtick olayı var tek sıkıntı bana göre.
Sistemin nedir dostum bir de.

Hataların benim sistemlerle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü birçok kişi yanıt vermiyor hatasını alıyor Reddit ve birçok yerde bundan bahsediyorlar.
Sistemler bu şekilde:
RX 570 4 GB.
i5 3570K.
16 GB RAM.
512 GB SSD 2 TB HDD.

Lenovo IdeaPad Gaming 3
AMD Ryzen 5600H.
GTX 1650 4 GB.
16 GB DDR4 RAM.
512 GB SSD 1TB HDD.

Hataların oyunun benim sistemlerle alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Sistemler bu şekilde:
RX 570 4 GB.
i5 3570K.
16 GB RAM.
512 GB SSD 2 TB HDD.

Lenovo IdeaPad Gaming 3
AMD Ryzen 5600H.
GTX 1650 4 GB.
16 GB DDR4 RAM.
512 GB SSD 1TB HDD.

Bir de 1.6'dan yeni sürüme geçerken de aynı sorunlar olmuştu yavaş yavaş duzeltip operasyonla yeniliklerle kitleyi toplamışlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı