CS2 envanteri satılmalı mı?

Bir de 1.6'dan yeni sürüme geçerken de aynı sorunlar olmuştu yavaş yavaş duzeltip operasyonla yeniliklerle kitleyi toplamışlardı.

Mevcut hatalar düzelmediği sürece oyun benim gözümde bitik 2 sistem ile denedim 2 sistemde aynı hataları veriyorsa oyun bozuktur.
Ahım şahım bilgisayarlarım olduğunu söylemiyorum tabii ki .

Mevcut hatalar düzelmediği sürece oyun benim gözümde bitik 2 sistem ile denedim 2 sistemde aynı hataları veriyorsa oyun bozuktur.
Ahım şahım bilgisayarlarım olduğunu söylemiyorum tabii ki.

3 bilgisayarımdada denemistim sen öyle diyince sistemler şunlar hepsinde sıkıntısız açılıyor ticket atmayı dene.
RX 6600 8 GB R5 5500.
RTX 3060 12 GB R5 5600.
GTX 1050 2 GB OC R5 2400G.

3 bilgisayarımdada denemistim sen öyle deyince sistemler şunlar hepsinde sıkıntısız açılıyor ticket atmayı dene.
RX 6600 8 GB R5 5500.
RTX 3060 12 GB R5 5600.
GTX 1050 2 GB OC R5 2400G.

Artık iş işten geçti birazdan envanteri satacağım bundan sonra oynayan arkadaşlara başarılar CS benim için şimdilik bitmiştir düzelmediği sürece benim gözümde kötü bir oyun olarak kalacak.

En azından oyun muhtemelen sende çökmüyor ya da hatalarını görmezden geliyorsun oyun zevkim baltalanıyor aniden yanıt vermiyor hatası yüzünden.
Ekran kartınızı söyler misiniz?

Hataların benim sistemlerle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü birçok kişi yanıt vermiyor hatasını alıyor Reddit ve birçok yerde bundan bahsediyorlar.
Sistemler bu şekilde:
RX 570 4 GB.
i5 3570K.
16 GB RAM.
512 GB SSD 2 TB HDD.

Lenovo IdeaPad Gaming 3
AMD Ryzen 5600H.
GTX 1650 4 GB.
16 GB DDR4 RAM.
512 GB SSD 1TB HDD.
MSI Afterburner yükleyip Memory clock'u -300/-400 arası bir şey yapıp tekrar deneyin. Performansta 1 FPS falan fark eder.

Ekran kartınızı söyler misiniz?

MSI Afterburner yükleyip Memory Clock'u -300/-400 arası bir şey yapıp tekrar deneyin. Performansta 1 FPS falan fark eder.

İş işten geçti artık oyunu saldım ve sildim birazdan envanteri satacağım oyun düzelmediği sürece benim gözümde kötü bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı