CS2 FPS sıkıntısı

Furkanygt

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem.
GTX 1030 2 GB.
12 GB RAM.
128 GB SSD.
500GB hard disk.
Intel i5 3470 işlemci.
CS2 de ortalama 120 ila maplara göre 200'e çıkıyor. Yapılabilecek tüm ayarları yaptım PC'yi optimize ettim sıfırladım kasayı komple söktüm tozunu aldım macun yeniledim. CS2 1024x768 çözünürlükte oynuyorum düşürmeme rağmen FPS aynı.
Ana menü, satın alma menüsünde FPS sabit gram oynamıyor.
Ayrıca 100 FPS ile oyunlar zevkli oluyor ama CS2 de 120FPS olsa bile ne akıcı ne de zevk veriyor biliyorum oyun yeni ama var mı bir çözümü 10 FPS oynuyor gibi hissediyorum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistem.
GTX 1030 2 GB.
12 GB RAM.
128 GB SSD.
500GB hard disk.
Intel i5 3470 işlemci.
CS2 de ortalama 120 ila maplara göre 200'e çıkıyor. Yapılabilecek tüm ayarları yaptım PC'yi optimize ettim sıfırladım kasayı komple söktüm tozunu aldım macun yeniledim. CS2 1024x768 çözünürlükte oynuyorum düşürmeme rağmen FPS aynı.
Ana menü, satın alma menüsünde FPS sabit gram oynamıyor.
Ayrıca 100 FPS ile oyunlar zevkli oluyor ama CS2 de 120FPS olsa bile ne akıcı ne de zevk veriyor biliyorum oyun yeni ama var mı bir çözümü 10 FPS oynuyor gibi hissediyorum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Herhangı bır bılgım yok maalesef bende herkes sorun var dıyor akıcı vs degıl ama ben de yag gıbı akıyor oyun.

Yüksek sistem ile 160-190 arası fps alıyorum. O sistem ile aldığınız değerleri öpüp başınıza koyun. :D

Yüksek sistem ile 160-190 arası fps alıyorum. O sistem ile aldığınız değerleri öpüp başınıza koyun. :D
Benim aslında bahsettiğim konu FPS ile hissettiğim aynı değil 130 FPS ama ben 10 gibi hissediyordum akıcı değil ve takılıyor

Zaten o değerleri alması lazım değil mi hocam?
Önemli olan değer değil 120 FPS hissiyatı yok takılıyor ve 10 FPS gibi hissediyordum

Gereken her şeyi yapmışsın, daha fazlası için sistem yükseltmek lazım.
Aslında anlatmak istediğim 120 FPS bana 10 FPS gibi hissettirmesi sistem yükseltme için ekran kartı veya ne işlemci önerirsiniz aslında sistem yükseltmek istemiyorum 120 FPS akıcı hissettirse :(

Son düzenleme:
İşlemci çok eski, ekran kartı da çok zayıf. O işlemci ile mikro takılmalar (akıcı olmama hali) yaşanır, yapabileceğin pek bir şey yok. FPS yüksek de olsa akıcı hissetmek mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı