CS2 GPU kullanımı nasıl arttılır?

Enola Holmes

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun içinde ölüm maçında 120-200 FPS arası dalgalanıyor rekabetçi girdiğimde 200-300 arası. Monitörüm 270 Hz ve genelde ölüm maçı girdiğim için rekabetçide 200-300 FPS alırken burada 120 FPS görmek can sıkıyorç. Ölüm maçında ya da rekabetçide oyun ekran kartının %50 ile %70 arasında kullanıyor. Bu değeri nasıl arttırabilirim? Oyunun tüm grafikleri sonda 1080p oynuyorum.

4060 Ti i5 13400F 16 GB RAM.

Oyun ölüm maçında karakterleri yüklemek için işlemciye yük bindiriyor. Yani düşük olması normal. Aynı şeyi kalabalık topluluk sunucusunda da yaşarsın. Başlangıç kodlarını kullanıyor musun?

Kart kullanimi normal, islemcin ne?

i5 13400F.

Sadece ölüm maçında FPS düşmesi problemi vardı bende de. Temiz kurulum ile format atarak çözdüm sorunu.

Hocam oyunu silsem yüklesem formata çok sıcak bakmıyorum yani o kadar uğraşmak istemiyorum.

Oyun ölüm maçında karakterleri yüklemek için işlemciye yük bindiriyor. Yani düşük olması normal. Aynı şeyi kalabalık topluluk sunucusunda da yaşarsın. Başlangıç kodlarını kullanıyor musun?

Hayır düz açıyorum bir de bende CS:GO yüklü düz CS:GO acaba oyunun yükünü arttırıyor olabilir mi ama yüklemeden önceden de aynıydı FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı