CS2 haksız yere Overwatch bekleme süresi

Ya yanlışlıkla atıldı onun için itiraz edebilir veya desteğe yazabilirsin.
Ya da sen hile açtın burada milleti kekliyorsun.

Milletin işi gücü yok sizi mi kandıracak orada bekleme süresi diyor hala destek diyorsun destekle alakası yok ki ow oyuncuların raporu ile olan bir şey.

Benim de envanterim yaklaşık 20 bin lira değerindeydi arkadaşlık istekleri bitmek bilmiyordu acaba bu kişiler beni raporluyor mu diye düşünmüyor değildim umarım başıma gelmez her ekleyeni engelliyorum 2 gün içinde yine 38 olmuş arkadaşlık istekleri bu arada başta bir iki tanesini kabul ettim çoğuda böyle kız resmi koymuş fake hesaplar direkt link atıyor hesabı çalmak için.

1714736751040.png

Son düzenleme:
Hocam dün bana da oldu kendi kendine düzeldi bekleyin derim.
Hemen ayni gun icinde mi acildi sizinki benim 3 gun oldu daha bir gelisme yok maalesef denedigim her yol geri tepti

Milletin işi gücü yok sizi mi kandıracak orada bekleme süresi diyor hala destek diyorsun destekle alakası yok ki ow oyuncuların raporu ile olan bir şey.

Benim de envanterim yaklaşık 20 bin lira değerindeydi arkadaşlık istekleri bitmek bilmiyordu acaba bu kişiler beni raporluyor mu diye düşünmüyor değildim umarım başıma gelmez her ekleyeni engelliyorum 2 gün içinde yine 38 olmuş arkadaşlık istekleri bu arada başta bir iki tanesini kabul ettim çoğuda böyle kız resmi koymuş fake hesaplar direkt link atıyor hesabı çalmak için.

Eki Görüntüle 2185404
Banada surekli istek geliyor hep reddediyorum belki report bot tarzi seyler gerçekten dogrudur bilmiyorum tek bildigim haksiz yere ow bekleme suresi aldigim..

Hemen ayni gun icinde mi açıldı sizinki benim 3 gun oldu daha bir gelisme yok maalesef denedigim her yol geri tepti.

Bana da surekli istek geliyor hep reddediyorum belki report bot tarzi seyler gerçekten dogrudur bilmiyorum tek bildigim haksiz yere ow bekleme suresi aldigim.

Kendi kendine açıldı hocam ama ben ilk mail attım belki onunda etkisi olabilir.

@Snowsat envanterin açıksa arkadaşlık istekleri gelmesi normal. Çoğu API dolandırıcıları. Oltalama atmaya çalışıyorlar.
Evet envanterin gizli tutulması bence de önemli hatta direkt profili de isteğe göre gizli tutabilir veya sadece arkadaşlarına açabilir.
Bunun dışında envanteri gizliyse o zaman oyundan ekliyor olabilirler. Yani sonuçta oyunda skinlerle oynadığı için bunu o an oyundaki diğer oyuncular da görebiliyor ve oradan da ekliyor olabilirler.
Bu arkadaş ekleme butonunu isteğe göre ayarlardan kaldırma seçeneği olsa bence güzel olurdu. Arkadaşlık isteği almak istemeyen kişi bu ayarı seçebilirdi bence.

Ayrıca bu report bot denilen şey var mı cidden? Oyundaki troller bu değerli skinleri olanları bu yöntem ile overwatch'a düşürebilirler mi?

@Messi3 CS:GO zamanında report bot bazı dönemlerde yarıyordu. Fakat CS2'de report bot olayı yok. Report botu bırak oyun içinden reportlama sisteminde bile boşa report atıyorsun. Çünkü sisteme işlemiyor ve Overwatch kapalı. Sadece oyunbozanlık reportu ve kötü iletişim reportları işliyor. Karşıdan gelen arkadaşlık isteklerini listenizde bekletmeyin bile. Direkt yoksay ile kapatın. Tekrar istek atarsa engelleyin. Kabul ettikten sonra risk faktörü çoğalıyor.

@Messi3 CS:GO zamanında report bot bazı dönemlerde yarıyordu. Fakat CS2'de report bot olayı yok. Report botu bırak oyun içinden reportlama sisteminde bile boşa report atıyorsun. Çünkü sisteme işlemiyor ve Overwatch kapalı. Sadece oyunbozanlık reportu ve kötü iletişim reportları işliyor. Karşıdan gelen arkadaşlık isteklerini listenizde bekletmeyin bile. Direkt yoksay ile kapatın. Tekrar istek atarsa engelleyin. Kabul ettikten sonra risk faktörü çoğalıyor.
Hocam Steam'de engellediğimiz kişiler galiba bir daha bizimle iletişime geçemiyor herhalde ama oyunda rastgele maçlara girdiğimde karşıma bu engellediğim kişiler çıkabilir mi?

acaba küfürlü iletişim sebebiyle ban yemiş olabilir mi hesabım ruslara sövüyordum ama oyunbozanlık yapmıyordum

Hocam Steam'de engellediğimiz kişiler galiba bir daha bizimle iletişime geçemiyor herhalde ama oyunda rastgele maçlara girdiğimde karşıma bu engellediğim kişiler çıkabilir mi?
bilmiyorum dostum

Yeni konular

Geri
Yukarı