Overwatch yedim haksız yere!

VAC'a dönmeden itiraz edebilirsin diye biliyorum ama VAC olursa bir tarafını yırt bir şey değişmez kaldırmazlar banını.
Reis alakız konuylada yaş kaç?
Nova rank grubu zaten Silver'ların gelişmiş bir türüdür, bu canlılar oyun içinde hemen hemen her şeyi yapabilirler, gidecekleri yer bellisiz olmakla beraber ölünce "nice hack" demeleriyle ünlüdür.
1 Haftaya kalmaz VAC'a dönüşür diye düşünüyorum, VAC ban kaldırılamaz.

Haksızlık ediyorsunuz şimdi novayım açtığım yan Card'a keleş. Ama o keleşte gelen rakipler nova olan ana çarıma gelen rakiplerden daha basit. Tamamı ile Valve'nin bozuk rank sistemi ile alakalı nova olup keleşten daha iyi oynayan adamlar var hatta Silver olup bile. Yani sistem bozuk. O yüzden Faceit kullanmaya başladım ben. 128tick server ve oyuncular kaliteli.

Bence forumda böyle konular açıp “hile kullanmadım” dedikten sonra VAC Ban yiyenler, forumdakilere kasti olarak yanlış bilgi vermekten IP ban yemeli. Cidden sıktı artık.
Bu konuda kesinlikle katılıyorum, öyle iyi ranklıyım falan filanla olmuyor bu iş. Haksız yere ban yiyip açılan gördüm ama bu kişilerin hiçbir zaman "x" forumunda "ban yedim yardım edin" tarzı da ağladığını görmedim. IP ban yerine belli bir süreliğine hesap banı bence daha etkili olur.

Evet haklısın. Eğer rankın LEM ise overwatchına LEM geliyor ve aldığın kararlar yanlış ise Overwatch botu sana zaten ban yemiş birini veriyor ve ona Overwatch yapıyorsun aldığın kararlar doğrulaşmaya başlarsa geri normal şüphelilere yapıyorsun.

Hocam resmi kaynak paylaşır mısınız bu iddianızla alakalı ?

Attığınız linkteki makalenin tümünü okudum, müfettişlerin nasıl seçildiğiyle alakalı olan paragraf aşağıda. Makalenin neresinde LEM Overwatch'ına LEM gelir yazıyor? Bunu aşağıdaki makaledeki "skill group"'dan çıkartmış olabilirsiniz ( ki ben bu şekilde yorumlamıyorum o kısmı ) ancak hatalı karar verirsen Overwatch sana zaten ban yemiş birini veriyor vs. iddianızla alakalı bir paragraf göremedim, öyle bir şey yazmıyor çünkü. Başka bir yerde yazıyorsa paylaşır mısınız lütfen makale içinde?

How do investigators GET selected?
Investigators are selected based on their CS:GO activity (competitive wins, account age, hours played, Skill Group, Low report count, etc.) and, if applicable, prior Overwatch participation level and score (a function of their accuracy as an investigator).Community members who maintain both a High level of activity and High Overwatch scores will receive more cases to elect to participate in.

OW izleyicilerinden sonra Valve yetkilileri de sizin maçınızı izlerler. Yani haksız ban yemeniz çok zor. Eğer haksız yediysen üzüldüm. Cidden hile açtıysan çooook iyi olmuş :).
Yanlış bilgi, eskiden Overwatch demolarını çözüp şüphelinin profilini bulabiliyorduk, verdiğiniz kararlar anında etkileyebiliyor, Valve tarafından ek bir inceleme söz konusu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı